MECZ
25.08.21 | 1. runda | Yeong Won Jeong | Elina Zakharova | 6-2, 6-0 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Yeong Won Jeong | Elina Zakharova | |
1. podanie % | 24/36 (67%) | 21/39 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/24 (83%) | 11/21 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/12 (42%) | 3/18 (17%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/39 (64%) | 11/36 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 50/75 (67%) | 25/75 (33%) |
Double foul | 0 | 7 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Yeong Won Jeong | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Elina Zakharova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Yeong Won Jeong | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Elina Zakharova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yeong Won Jeong | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Elina Zakharova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yeong Won Jeong | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Elina Zakharova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Yeong Won Jeong | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Elina Zakharova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yeong Won Jeong | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Elina Zakharova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yeong Won Jeong | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Elina Zakharova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
20.06.03, 20 lat
20.06.03, 20 lat
Yeong Won Jeong vs. Elina Zakharova - Wzajemne mecze
25.08.21 | 1. runda | Yeong Won Jeong | Elina Zakharova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Yeong Won Jeong form & Elina Zakharova form
Yeong Won Jeong - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
08.09.22 2. runda | vs. Risa Ushijima | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Heejin Han | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.22 2. runda klasyf. | vs. Dami Lee | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Momoko Kobori | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Mijeong Park | 0-3, - Yeong Won Jeong - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Zlata Yankovskaya | 4-6, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Ikumi Yamazaki | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - halowa | ||||
20.12.21 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Vanda Vargova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Ozlem Uslu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.21 Klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 4-1, Kajsa Rinaldo Persson - krecz | szczegóły meczu | |
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Fatma Idrizovic | 4-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.10.21 Klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Antonia Aragosa | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.09.21 2. runda | vs. Aliona Falei | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.21 1. runda | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.21 Klasyf. | vs. Hanna Piatrushka | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Asya Colombo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Jenna Defalco | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Elina Zakharova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.08.21 Klasyf. | vs. Lina Qostal | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Hiba Heni | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Sandra Samir | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
14.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-4, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. So-Ra Lee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gimcheon - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Hyojung Yea | 3-6, 2-4, - Yeong Won Jeong - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Gimcheon - twarda | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Elina Zakharova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Maya Drozd | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Benedetta Baratto | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Yasmin Ezzat | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Valentina Khrebtova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Saumya Vig | 6-4, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Ulyana Hrabavets | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Iuliia Iudenko | 6-3, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Zhu | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nehanda Thomias | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.05.23 2. runda klasyf. | vs. Maya Drozd | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Viola Turini | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Lola Marandel | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
08.11.22 Klasyf. | vs. Rebecca Frant | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Merna Refaat | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.10.22 2. runda | vs. Astrid Cirotte | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.22 1. runda | vs. Valeria Koussenkova | 6-74, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Chia Yi Tsao | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Han Shi | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu |