MECZ
17.08.22 | 1. runda | Yelyzaveta Kotliar | Joanna Zawadzka | 5-7, 6-2, 3-1, - krecz | W15 Bydgoszcz | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Yelyzaveta Kotliar | Joanna Zawadzka | |
1. podanie % | 53/71 (75%) | 60/84 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/53 (64%) | 36/60 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/18 (39%) | 5/24 (21%) |
Zdobyte break-ball | 6/16 (38%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/84 (51%) | 30/71 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/155 (54%) | 71/155 (46%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yelyzaveta Kotliar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Yelyzaveta Kotliar | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yelyzaveta Kotliar | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yelyzaveta Kotliar | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yelyzaveta Kotliar | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yelyzaveta Kotliar | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yelyzaveta Kotliar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yelyzaveta Kotliar | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Yelyzaveta Kotliar | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yelyzaveta Kotliar | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yelyzaveta Kotliar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yelyzaveta Kotliar | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-1 |
4 | ||
- krecz |
Ukraina
01.02.07, 17 lat
01.02.07, 17 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Yelyzaveta Kotliar vs. Joanna Zawadzka - Wzajemne mecze
17.08.22 | 1. runda | Yelyzaveta Kotliar | Joanna Zawadzka | 5-7, 6-2, 3-1, Joanna Zawadzka - krecz | szczegóły meczu | W15 Bydgoszcz | ceglana |
Yelyzaveta Kotliar form & Joanna Zawadzka form
Yelyzaveta Kotliar - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Anika Jaskova | 2-6, 6-0, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
20.01.24 1. runda | vs. Vlada Mincheva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Julita Saner | 4-6, 1-3, - Yelyzaveta Kotliar - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Gina Feistel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Federica Sacco | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Nuova Covato | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Veronika Podrez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Maneva Rakotomalala | 4-6, 6-2, Maneva Rakotomalala - krecz | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Severine Deppner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Petra Hule | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Lexi Keberle | 6-4, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Carolina Correia | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Ruien Zhang | 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
02.12.22 Ćwierćfinał | vs. Clara Vlasselaer | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.12.22 2. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 7-5, 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.22 Klasyf. | vs. Mara Guth | 3-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Baza - twarda | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Bydgoszcz - ceglana | ||||
20.08.22 Półfinał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Joanna Zawadzka - ostatnie mecze
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Angelina Wirges | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.08.23 Półfinał | vs. Merna Refaat | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Brun | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Caroline Brack | 6-0, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Caroline Romeo | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.06.23 Finał | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.06.23 Półfinał | vs. Lya Fernandez | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Kristina Paskauskas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Rikke De Koning | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kirsty Robertson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Maddalena Giordano | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Giulia Paterno | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Remander | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Spigarelli | 7-62, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Selya Rakki | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Elizabete Brutane | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Salsa Aher | 6-2, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Gina Feistel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Caroline Romeo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.10.22 Półfinał | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |