MECZ
12.06.22 | 1. runda klasyf. | Yatawee Chimchum | Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | W15 Chiang | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Tajlandia
08.09.02, 21 lat
08.09.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indie
14.01.05, 19 lat
14.01.05, 19 lat
Yatawee Chimchum vs. Sameeksha Shroff - Wzajemne mecze
12.06.22 | 1. runda klasyf. | Yatawee Chimchum | Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Chiang | twarda |
Yatawee Chimchum form & Sameeksha Shroff form
Yatawee Chimchum - ostatnie mecze
W15 Nakhon - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Saki Imamura | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yanan Hou | 5-7, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Xichen Zhao | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Aunchisa Chanta | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Shutong Qu | 6-2, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zeel Desai | 6-4, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Michika Ozeki | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Natsuho Arakawa | 7-66, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Aunchisa Chanta | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Kanako Osafune | 6-2, 4-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ofer Kivity | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eloise De Mooij | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Chisa Hosonuma | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Pimmada Thongkum | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Sanjana Sirimalla | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Priyanshi Bhandari | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Rinon Okuwaki | 1-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Priyanshi Bhandari | 2-6, 7-611, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Dolavee Tumthong | 4-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Alise Cernecka | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Melissa Zeh | 2-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Sameeksha Shroff - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ai Maruyama | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-4, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
24.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Azarko | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Hee Won Ju | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Minji Choi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gurugram - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Rachita Talwar | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pune - twarda | ||||
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Eri Shimizu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Bhopal - twarda | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Humera Baharmus | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Dolavee Tumthong | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Yatawee Chimchum | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Jing-Jing Lu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Salakthip Ounmuang | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Melissa Zeh | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Anjali Rathi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Isha Budwal | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
26.12.21 1. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
19.12.21 1. runda klasyf. | vs. Weronika Baszak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |