Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Dania
23.11.00, 23 lat
19031 $
23.11.00, 23 lat
19031 $
Yasmine Mansouri vs. Olivia Gram - Wzajemne mecze
14.03.21 | 1. runda klasyf. | Yasmine Mansouri | Olivia Gram | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
26.10.20 | Klasyf. | Yasmine Mansouri | Olivia Gram | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
07.10.20 | 1. runda | Yasmine Mansouri | Olivia Gram | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Yasmine Mansouri form & Olivia Gram form
Yasmine Mansouri - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Julie Armingol | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Pehal Kharadkar | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Kira Pavlova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 7-66, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Kira Pavlova | 3-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Isabella Maria Serban | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Ashley Lahey | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 Klasyf. | vs. Marie Villet | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Aglaya Fedorova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Olivia Gram - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alicia Martial | 1-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-73, 10-8 | szczegóły meczu | |
10.03.24 2. runda klasyf. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ida Johansson | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Stefania Bojica | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Anna Lena Ebster | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Josy Daems | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 2-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
05.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Olga Golas | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Olga Helmi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |