MECZ
30.10.19 | 1. runda | Yana Morderger | Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-2 | W25 Petange | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Yana Morderger | Stephanie Judith Visscher | |
1. podanie % | 29/63 (46%) | 21/59 (36%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/29 (62%) | 15/21 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/34 (50%) | 9/38 (24%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/59 (59%) | 28/63 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/122 (57%) | 52/122 (43%) |
Double foul | 9 | 9 |
Asy | 1 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Yana Morderger | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Stephanie Judith Visscher | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yana Morderger | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Stephanie Judith Visscher | |
0-0 | ||
Yana Morderger | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Yana Morderger | 3-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Stephanie Judith Visscher | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yana Morderger | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Stephanie Judith Visscher | |
0-0 | ||
1-1 | Stephanie Judith Visscher | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yana Morderger | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Stephanie Judith Visscher | |
Yana Morderger | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Stephanie Judith Visscher | |
0-0 | ||
Yana Morderger | 5-2 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yana Morderger vs. Stephanie Judith Visscher - Wzajemne mecze
30.10.19 | 1. runda | Yana Morderger | Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Petange | halowa |
Yana Morderger form & Stephanie Judith Visscher form
Yana Morderger - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Oliwia Orlinska | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda | vs. Lisa Zaar | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Stephanie Judith Visscher - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Amarni Banks | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Jessica Pieri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Allegra Fiorani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tereza Valentova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Yu Shan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Selina Dal | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Solymar Colling | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Arcadia - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Hanna Chang | 6-3, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.12.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Robin Anderson | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Katie Swan | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 4-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 7-5, 4-6, 4-0, Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |