INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Xinxin Yao vs. Arianna Zucchini - Wzajemne mecze
27.10.21 | 1. runda | Xinxin Yao | Arianna Zucchini | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Xinxin Yao form & Arianna Zucchini form
Xinxin Yao - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 Klasyf. | vs. Maegan Manasse | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mio Mushika | 3-0, Mio Mushika - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Watsachol Sawatdee | 4-6, 2-1, - Xinxin Yao - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
25.02.24 Finał | vs. Saki Imamura | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Ying Zhang | 3-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Chenting Zhu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Irina Fetecau | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Thasaporn Naklo | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Karen Tsutsumi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Haruka Kaji | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sakura Hosogi | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Jiaqi Wang | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Timea Babos | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Tianmi Mi | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Hanyu Guo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Yi Tsen Cho | 6-74, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Sara Saito | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Xiaodi You | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |
Arianna Zucchini - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Caroline Brack | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Duva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Emmanuelle Girard | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Selina Dal | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Eunhye Lee | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-5, 7-69 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Lara Pfeifer | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Alicja Formella | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Lisa Pigato | 4-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Bojana Klincov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Samira De Stefano | 3-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Greta Greco Lucchina | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Anastasia Ganja | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Anna Turati | 5-7, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Federica Bilardo | 3-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu |