MECZ
28.09.22 | 1. runda | Xenia Bandurowska | Alisha Reayer | 7-65, 5-7, 6-2 | W15 Guayaquil | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Xenia Bandurowska | Alisha Reayer | |
1. podanie % | 77/115 (67%) | 85/125 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 50/77 (65%) | 51/85 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/38 (50%) | 18/40 (45%) |
Zdobyte break-ball | 5/18 (28%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 56/125 (45%) | 46/115 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 125/240 (52%) | 115/240 (48%) |
Double foul | 8 | 2 |
Asy | 5 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alisha Reayer | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xenia Bandurowska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Alisha Reayer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Xenia Bandurowska | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Alisha Reayer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Xenia Bandurowska | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Alisha Reayer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Xenia Bandurowska | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-4 | Alisha Reayer | |
0-0, 15-0, A-40[BP] | ||
5-4 | Alisha Reayer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
5-5 | Alisha Reayer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Xenia Bandurowska | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Alisha Reayer | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Xenia Bandurowska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alisha Reayer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xenia Bandurowska | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Alisha Reayer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Xenia Bandurowska | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Alisha Reayer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Xenia Bandurowska | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-5 | Alisha Reayer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xenia Bandurowska | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Alisha Reayer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xenia Bandurowska | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Alisha Reayer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Xenia Bandurowska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alisha Reayer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xenia Bandurowska | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Alisha Reayer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Xenia Bandurowska | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Alisha Reayer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Xenia Bandurowska | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Alisha Reayer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Polska
17.09.04, 19 lat
17.09.04, 19 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
29.06.99, 24 lat
29.06.99, 24 lat
Xenia Bandurowska vs. Alisha Reayer - Wzajemne mecze
28.09.22 | 1. runda | Xenia Bandurowska | Alisha Reayer | 7-65, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Guayaquil | ceglana |
Xenia Bandurowska form & Alisha Reayer form
Xenia Bandurowska - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Selina Dal | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Aminata Sall | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Jasmine Ben Aba | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alice Soulie | 4-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Maria Martinez Vaquero | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Keira Blackbeard | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Charlotte Ruud | 6-74, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Kate Mansfield | 2-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Selina Atay | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sonia Cassani | 6-71, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.23 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 Klasyf. | vs. Caterina Odorizzi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda klasyf. | vs. Katie Dyson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-79, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Vicky Van De Peer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Arabella Koller | 2-6, 1-3, - Xenia Bandurowska - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Luana Plaza Araujo | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hina Inoue | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Camilla Bossi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Georgia Gulin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Alisha Reayer - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Jiho Shin | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Alisa Baranovska | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Kate Mansfield | 2-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Amelia Fortescue | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Valeria Ramirez Mesina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Candela Vazquez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 4-6, 6-1, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Rosario - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Chiara Di Genova | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Valentina Mutilba | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pozarenko | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.05.23 Klasyf. | vs. Magdalini Adaloglou | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
16.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Arina Rodionova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Sarah Copley | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Teodora Prisadnikova | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lauren Mcminn | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
14.03.23 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Isabel Skoog | 4-6, 6-1, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Naroa Aranzabal | 4-6, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 6-2, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Katriin Saar | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |