MECZ
16.05.18 | 2. runda | Wushuang Zheng | Nika Kukharchuk | 6-4, 6-2 | Wuhan | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Wushuang Zheng | Nika Kukharchuk | |
1. podanie % | 45/61 (74%) | 34/53 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/45 (60%) | 15/34 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/16 (38%) | 4/19 (21%) |
Zdobyte break-ball | 7/9 (78%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/53 (64%) | 28/61 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/114 (59%) | 47/114 (41%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Wushuang Zheng | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nika Kukharchuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Wushuang Zheng | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Wushuang Zheng | 2-1 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Wushuang Zheng | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Wushuang Zheng | 2-3 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Wushuang Zheng | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Nika Kukharchuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Wushuang Zheng | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Nika Kukharchuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Wushuang Zheng | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nika Kukharchuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Wushuang Zheng | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Wushuang Zheng | 3-0 | |
4-0 | Nika Kukharchuk | |
0-0, 40-15[BP] | ||
5-0 | Nika Kukharchuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Wushuang Zheng | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Wushuang Zheng | 5-2 | |
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Wushuang Zheng vs. Nika Kukharchuk - Wzajemne mecze
16.05.18 | 2. runda | Wushuang Zheng | Nika Kukharchuk | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Wuhan | twarda |
Wushuang Zheng form & Nika Kukharchuk form
Wushuang Zheng - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Anri Nagata | 3-2, - Wushuang Zheng - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Chengyiyi Yuan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ying Zhang | 6-2, 1-0, Ying Zhang - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Saki Imamura | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Zeel Desai | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Moeka Miyata | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Irina Fetecau | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Sijia Wei | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Rina Saigo | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Sijia Wei | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Tianmi Mi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shenzhen - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Jiayou Li | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Na Dong | 5-7, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Yehua Zhou | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Shutong Qu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Anning - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Daria Lodikova | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Shiyu Ye | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
25.06.23 Finał | vs. Han Shi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.06.23 Półfinał | vs. Xichen Zhao | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Meiling Wang | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu |
Nika Kukharchuk - ostatnie mecze
W100 Granby - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ava Markham | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Paige Mary Hourigan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Deniz Khazaniuk | 1-6, 7-5, 1-0, Deniz Khazaniuk - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Midland - halowa | ||||
04.02.20 1. runda klasyf. | vs. Katie Volynets | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Paige Cline | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
26.01.20 Finał | vs. Alexa Noel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.20 Półfinał | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Eva Vedder | 6-2, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Jessica Plazas | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.12.19 Finał | vs. Paige Cline | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.12.19 Półfinał | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-1, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Elle Christensen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.12.19 2. runda | vs. Katya Townsend | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.19 1. runda | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
07.12.19 Półfinał | vs. Aubane Droguet | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Martyna Ostrzygalo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Madison Appel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bogota - ceglana | ||||
02.11.19 Półfinał | vs. Vanda Lukacs | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Parra Romero | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Tina Nadine Smith | 7-61, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Carol Vanesa Mora Camacho | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Cucuta - ceglana | ||||
21.10.19 1. runda | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Sandra Samir | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Laura Pigossi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Omolade Aderemi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |