MECZ
26.09.19 | 2. runda | Wushuang Zheng | Ayaka Okuno | 6-2, 6-1 | W15 Anning | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Wushuang Zheng | Ayaka Okuno | |
1. podanie % | 33/53 (62%) | 21/50 (42%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/33 (67%) | 13/21 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/20 (55%) | 7/29 (24%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/50 (60%) | 20/53 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/103 (61%) | 40/103 (39%) |
Double foul | 2 | 7 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Wushuang Zheng | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ayaka Okuno | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Wushuang Zheng | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Ayaka Okuno | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Wushuang Zheng | 3-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ayaka Okuno | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Wushuang Zheng | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Ayaka Okuno | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Wushuang Zheng | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ayaka Okuno | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Wushuang Zheng | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Ayaka Okuno | |
0-0 | ||
Wushuang Zheng | 4-0 | |
5-1 | Ayaka Okuno | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Wushuang Zheng vs. Ayaka Okuno - Wzajemne mecze
26.09.19 | 2. runda | Wushuang Zheng | Ayaka Okuno | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Anning | ceglana |
Wushuang Zheng form & Ayaka Okuno form
Wushuang Zheng - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Anri Nagata | 3-2, - Wushuang Zheng - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Chengyiyi Yuan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ying Zhang | 6-2, 1-0, Ying Zhang - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Saki Imamura | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Zeel Desai | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Moeka Miyata | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Irina Fetecau | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Sijia Wei | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Rina Saigo | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Sijia Wei | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Tianmi Mi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shenzhen - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Jiayou Li | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Na Dong | 5-7, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Yehua Zhou | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Shutong Qu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Anning - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Daria Lodikova | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Shiyu Ye | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
25.06.23 Finał | vs. Han Shi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.06.23 Półfinał | vs. Xichen Zhao | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Meiling Wang | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu |
Ayaka Okuno - ostatnie mecze
W15 Los - twarda | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jenna Sloan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sydney-Nicole Clarke | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Yanni Liu | 7-64, 4-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
20.02.23 Klasyf. | vs. Fitriani Sabatini | 3-6, 1-4, - Ayaka Okuno - krecz | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Hanyu Guo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.02.23 Klasyf. | vs. Fitriana Sabrina | 3-6, 6-3, 2-2, Fitriana Sabrina - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
07.11.22 Klasyf. | vs. Honoka Kobayashi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Mami Mabuchi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ania Hertel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Shatoo Mohamad | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Eryn Cayetano | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Dallas - twarda | ||||
25.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Rancho - twarda | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Haley Giavara | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sharrmadaa Baluu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Naples - ceglana | ||||
08.03.22 1. runda | vs. Madison Sieg | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Arcadia - twarda | ||||
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Chanelle Van Nguyen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Malaika Rapolu | 2-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Anita Sahdiieva | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
21.09.21 1. runda klasyf. | vs. Rianna Valdes | 0-6, 0-4, - Ayaka Okuno - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Pelham - ceglana | ||||
17.05.21 1. runda klasyf. | vs. Sophie Abrams | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
04.05.21 Klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 1-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
04.05.21 1. runda klasyf. | vs. Gianna Pielet | 6-3, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - twarda | ||||
25.01.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Sanchez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Erika Sema | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |