MECZ
25.10.20 | 1. runda klasyf. | Wiem Boubaker | Diana Maria Mihail | 6-2, 6-2 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Tunezja
03.06.03, 20 lat
03.06.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
15.08.00, 23 lat
15.08.00, 23 lat
Wiem Boubaker vs. Diana Maria Mihail - Wzajemne mecze
25.10.20 | 1. runda klasyf. | Wiem Boubaker | Diana Maria Mihail | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Wiem Boubaker form & Diana Maria Mihail form
Wiem Boubaker - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Caroline Brack | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Veronika Udina | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Martellenghi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Gala Arangio | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Shanice Roignot | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Ferdaous Bahri | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
03.01.23 Klasyf. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 4-4, - Wiem Boubaker - krecz | szczegóły meczu | |
02.01.23 1. runda klasyf. | vs. Nadine Abid | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 0-3, - Wiem Boubaker - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
02.01.22 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.12.21 1. runda | vs. Yukina Saigo | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.12.21 Klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 7-68, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 0-2, - Wiem Boubaker - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Asya Colombo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Saki Imamura | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Sophia Desiree Piech | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Miah Webb | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.08.21 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.08.21 Klasyf. | vs. Maria Rivera Corado | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 0-3, - Wiem Boubaker - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.21 Klasyf. | vs. Linda Ajimi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.02.21 1. runda | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.01.21 1. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.01.21 1. runda | vs. Laetitia Pulchartova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.12.20 2. runda | vs. Anita Wagner | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.12.20 1. runda | vs. Elena Gemovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.12.20 Klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu |
Diana Maria Mihail - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.05.23 2. runda klasyf. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu |