MECZ
12.08.22 | Ćwierćfinał | Weronika Falkowska | Merel Hoedt | 6-2, 6-3 | W25 Parnu | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Weronika Falkowska | Merel Hoedt | |
1. podanie % | 27/50 (54%) | 34/58 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/27 (63%) | 16/34 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/23 (35%) | 4/24 (17%) |
Zdobyte break-ball | 8/11 (73%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/58 (66%) | 25/50 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Double foul | 5 | 5 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Weronika Falkowska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Weronika Falkowska | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Weronika Falkowska | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Weronika Falkowska | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Weronika Falkowska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Weronika Falkowska | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Weronika Falkowska | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Weronika Falkowska | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Weronika Falkowska | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Weronika Falkowska vs. Merel Hoedt - Wzajemne mecze
12.08.22 | Ćwierćfinał | Weronika Falkowska | Merel Hoedt | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Parnu | ceglana |
13.02.19 | 1. runda | Merel Hoedt | Weronika Falkowska | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Weronika Falkowska form & Merel Hoedt form
Weronika Falkowska - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.23 3. runda | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
06.07.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
10.06.23 Finał | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Półfinał | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.23 Ćwierćfinał | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.06.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Merel Hoedt - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |