MECZ
06.09.19 | Ćwierćfinał | Vladlena Bokova | Kateryna Diatlova | 7-64, 6-1 | W15 Bucha | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Vladlena Bokova | Kateryna Diatlova | |
1. podanie % | 39/53 (74%) | 45/71 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/39 (62%) | 22/45 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/14 (64%) | 11/26 (42%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/71 (54%) | 20/53 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/124 (57%) | 53/124 (43%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Vladlena Bokova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Kateryna Diatlova | |
0-0 | ||
Vladlena Bokova | 2-0 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
2-1 | Kateryna Diatlova | |
0-0 | ||
Vladlena Bokova | 2-2 | |
0-0, 15-15 | ||
2-3 | Kateryna Diatlova | |
0-0 | ||
Vladlena Bokova | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-5 | Kateryna Diatlova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vladlena Bokova | 3-5 | |
0-0 | ||
4-5 | Kateryna Diatlova | |
6-6 | Kateryna Diatlova | |
0-0 | ||
7-64 |
2 | ||
Vladlena Bokova | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
Vladlena Bokova | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Kateryna Diatlova | |
Vladlena Bokova | 3-0 | |
Vladlena Bokova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
5-1 | Kateryna Diatlova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
16.07.01, 22 lat
16.07.01, 22 lat
Vladlena Bokova vs. Kateryna Diatlova - Wzajemne mecze
06.09.19 | Ćwierćfinał | Vladlena Bokova | Kateryna Diatlova | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Bucha | ceglana |
Vladlena Bokova form & Kateryna Diatlova form
Vladlena Bokova - ostatnie mecze
W25 Bastad - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Tilde Jagare | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Otzipka | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Naia Mercadier | 0-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - twarda | ||||
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Yushchenko | 6-4, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Ukolova | 5-7, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Mariam Atia | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
14.05.22 Półfinał | vs. Noma Akugue Noha | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.05.22 Ćwierćfinał | vs. Oceane Babel | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.05.22 2. runda | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Nathalie Mokhtar | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Nathalie Mokhtar | 2-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Mariam Eltaweel | 4-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
26.04.22 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Habiba Elgerby | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.04.22 2. runda klasyf. | vs. Noa Krznaric | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
24.01.22 2. runda klasyf. | vs. Youmi Zhuoma | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
13.01.22 2. runda | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.01.22 1. runda | vs. Demi Tran | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.01.22 Klasyf. | vs. Maria Charl | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.22 2. runda klasyf. | vs. Andra Diana Stanciu | 6-2, 6-73, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
06.01.22 2. runda | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.01.22 1. runda | vs. Rozalia Gruszczynska | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.01.22 Klasyf. | vs. Kenzy Moustafa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Kateryna Diatlova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ella Sahnis | 7-64, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vlada Kozak | 6-1, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 4-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Lavinia Morreale | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Dunja Maric | 6-1, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Zoe Crimmel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.09.23 2. runda klasyf. | vs. Gala Ilic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Tea Lukic | 2-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Marine Szostak | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Savine Erler | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nadja Straehle | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Nikol Palecek | 6-71, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.23 Klasyf. | vs. Vittoria Modesti | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.04.23 2. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Carolin Raschdorf | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Noka Juric | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Noka Juric | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Nikita Liebkind | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Simona Ogescu | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Alina Khvatova | 2-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Reims - halowa | ||||
05.10.22 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.22 Klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alice Soulie | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.22 2. runda | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu |