MECZ
14.08.18 | 1. runda | Vlada Koval | Kseniya Yersh | 6-0, 6-2 | Moscow | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Vlada Koval | Kseniya Yersh | |
1. podanie % | 27/45 (60%) | 26/46 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/27 (74%) | 11/26 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/18 (56%) | 5/20 (25%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/46 (65%) | 15/45 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/91 (66%) | 31/91 (34%) |
Double foul | 2 | 7 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vlada Koval | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-0 | Kseniya Yersh | |
4-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-0 | Kseniya Yersh | |
6-0 |
2 | ||
0-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vlada Koval | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Vlada Koval | 2-0 | |
3-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
3-1 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
3-2 | Kseniya Yersh | |
Vlada Koval | 4-2 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Vlada Koval | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
20.01.01, 23 lat
20.01.01, 23 lat
Vlada Koval vs. Kseniya Yersh - Wzajemne mecze
27.08.18 | 1. runda | Vlada Koval | Kseniya Yersh | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Moscow | ceglana |
14.08.18 | 1. runda | Vlada Koval | Kseniya Yersh | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Moscow | ceglana |
Vlada Koval form & Kseniya Yersh form
Vlada Koval - ostatnie mecze
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
06.09.22 Klasyf. | vs. Verena Meliss | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
24.05.22 Klasyf. | vs. Lisa Pigato | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
14.05.22 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
25.04.22 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Neel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.22 Ćwierćfinał | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.04.22 2. runda | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.04.22 1. runda | vs. Vanda Vargova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.04.22 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.03.22 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.03.22 1. runda | vs. Beyza Yaniklar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Kurumi Nara | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - halowa | ||||
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Martyna Kubka | 1-6, 7-67, 6-10 | szczegóły meczu | |
W60 Altenkirchen - dywanowa | ||||
14.02.22 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
07.02.22 Klasyf. | vs. Chloe Noel | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Ines Murta | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Jiho Shin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
24.01.22 2. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-3, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 0-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
20.01.22 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.01.22 1. runda | vs. Angelina Wirges | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
15.11.21 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | - | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Taylor Ng | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Kseniya Yersh - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Quinta - twarda | ||||
10.10.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Baza - twarda | ||||
05.10.22 1. runda | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
30.05.22 Klasyf. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 Klasyf. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.04.22 Klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.04.22 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
29.11.21 Klasyf. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
25.11.21 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |