MECZ
06.08.18 | Klasyf. | Vittoria Avvantaggiati | Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | Sezze | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Vittoria Avvantaggiati | Gaia Squarcialupi | |
1. podanie % | 36/59 (61%) | 31/55 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/36 (61%) | 15/31 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/23 (43%) | 8/24 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/55 (58%) | 27/59 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/114 (56%) | 50/114 (44%) |
Double foul | 6 | 6 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
29.10.96, 27 lat
29.10.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Vittoria Avvantaggiati vs. Gaia Squarcialupi - Wzajemne mecze
06.08.18 | Klasyf. | Vittoria Avvantaggiati | Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Sezze | ceglana |
Vittoria Avvantaggiati form & Gaia Squarcialupi form
Vittoria Avvantaggiati - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Eva Martinez Regalado | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Ritage Faizy | 6-0, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Sezze - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Giorgia Pinto | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Schio - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Verena Hofer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Natalie Proese | 6-1, 0-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cuneo - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Lara Michel | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sezze - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.08.18 1. runda | vs. Karolayne Da Rosa | 6-1, 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Amodeo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
20.02.18 1. runda | vs. Andrea Ka | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.18 2. runda klasyf. | vs. Othilia Brodin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.18 Klasyf. | vs. Constance Sibille | Constance Sibille - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Bergamo - ceglana | ||||
11.02.18 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.18 1. runda klasyf. | vs. Chiara Mendo | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
06.11.17 Klasyf. | vs. Camille Sireix | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Izabela Luznik | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
06.10.17 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.09.17 Klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Marina Yudanov | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Speri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sezze - ceglana | ||||
22.08.17 1. runda | vs. Tess Sugnaux | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Maddalena Pierotti | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Victoria Negoita | 3-6, 0-2, - Vittoria Avvantaggiati - krecz | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
28.07.17 Ćwierćfinał | vs. Belinda Woolcock | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.07.17 2. runda | vs. Riya Bhatia | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.07.17 1. runda | vs. Maria Alexandra Giura | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Ema Lazic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.17 Klasyf. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Gaia Squarcialupi - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 7-69, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Farah Fernandez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 Klasyf. | vs. Shana Martin Mao | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Marion Viertler | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Monika Wojcik | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Defne Aslanbas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Dia Evtimova | 6-0, 2-1, Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Manca Pislak | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Bozinovska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-74, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Jana Bojovic | 2-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Laia Petretic | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Kan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |