MECZ
31.10.19 | 2. runda | Vitalia Diatchenko | Jesika Maleckova | 6-2, 6-1 | W60 Nantes | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Vitalia Diatchenko | Jesika Maleckova | |
1. podanie % | 36/56 (64%) | 25/47 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/36 (75%) | 14/25 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/20 (55%) | 8/22 (36%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/47 (53%) | 18/56 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/103 (61%) | 40/103 (39%) |
Double foul | 7 | 1 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Vitalia Diatchenko | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vitalia Diatchenko | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vitalia Diatchenko | 4-1 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
4-2 | Jesika Maleckova | |
0-0 | ||
Vitalia Diatchenko | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Jesika Maleckova | |
0-0 | ||
Vitalia Diatchenko | 1-0 | |
2-0 | Jesika Maleckova | |
Vitalia Diatchenko | 3-0 | |
4-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Vitalia Diatchenko | 5-0 | |
0-0, 0-30 | ||
5-1 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vitalia Diatchenko vs. Jesika Maleckova - Wzajemne mecze
31.10.19 | 2. runda | Vitalia Diatchenko | Jesika Maleckova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W60 Nantes | halowa |
Vitalia Diatchenko form & Jesika Maleckova form
Vitalia Diatchenko - ostatnie mecze
W40 Tbilisi - twarda | ||||
06.05.23 Finał | vs. Stacey Fung | 4-6, - Vitalia Diatchenko - krecz | szczegóły meczu | |
05.05.23 Półfinał | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.05.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
29.03.23 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.03.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Astana - halowa | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Anna Brogan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Astana - halowa | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
03.11.22 Ćwierćfinał | vs. Xinyu Wang | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.11.22 2. runda | vs. Alice Tubello | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
27.10.22 2. runda | vs. Alexandra Eala | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.10.22 1. runda | vs. Marine Partaud | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
18.10.22 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Lucie Havlickova | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.10.22 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.10.22 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
08.10.22 Półfinał | vs. Katie Swan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Sonay Kartal | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Mona Barthel | 7-66, 7-62 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Sofia Milatova | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Jamie Loeb | 4-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Hina Inoue | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
11.09.22 Finał | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Jesika Maleckova - ostatnie mecze
W75 Bellinzona - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Anna Bondar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Rebecca Peterson | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Liriza Selishta | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Split - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.04.24 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
03.06.23 Finał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.06.23 Półfinał | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |