MECZ
04.05.22 | 1. runda | Viktoriya Tomova | Joelle Steur | 6-4, 6-1 | W100 Wiesbaden | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Viktoriya Tomova | Joelle Steur | |
1. podanie % | 34/49 (69%) | 45/66 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/34 (56%) | 18/45 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/15 (80%) | 12/21 (57%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/66 (55%) | 18/49 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/115 (58%) | 48/115 (42%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Viktoriya Tomova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Joelle Steur | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Viktoriya Tomova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Joelle Steur | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Viktoriya Tomova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Joelle Steur | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Viktoriya Tomova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Joelle Steur | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Viktoriya Tomova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Joelle Steur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Viktoriya Tomova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Joelle Steur | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoriya Tomova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0 | ||
3-0 | Joelle Steur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Viktoriya Tomova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Joelle Steur | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Viktoriya Tomova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Viktoriya Tomova vs. Joelle Steur - Wzajemne mecze
04.05.22 | 1. runda | Viktoriya Tomova | Joelle Steur | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W100 Wiesbaden | ceglana |
Viktoriya Tomova form & Joelle Steur form
Viktoriya Tomova - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 2. runda | vs. Caroline Garcia | 1-6, 2-5, - Viktoriya Tomova - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Caroline Garcia | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 1. runda | vs. Sofia Kenin | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Klasyf. | vs. Timea Babos | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
11.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Klasyf. | vs. Bernarda Pera | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Elina Svitolina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Kayla Day | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Emma Navarro | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Tatjana Maria | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Martina Trevisan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kayla Day | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Julia Riera | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
26.11.23 Finał | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Bolsova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nahia Berecoechea | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Jil Teichmann | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Ana Bogdan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |
Joelle Steur - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Rebecca Peterson | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Kaitlin Quevedo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Sarah Tatu | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Angela Fita Boluda | 3-4, - Joelle Steur - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Sylvie Zund | 6-71, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
27.10.23 Półfinał | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-2, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lazarevic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |