Indie
13.01.99, 25 lat
13.01.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
23.09.97, 26 lat
23.09.97, 26 lat
Niditra Rajmohan vs. Viktoriya Gogol - Wzajemne mecze
17.04.17 | 2. runda klasyf. | Viktoriya Gogol | Niditra Rajmohan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Niditra Rajmohan form & Viktoriya Gogol form
Niditra Rajmohan - ostatnie mecze
W35 Indore - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kavya Khirwar | 6-3, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yosita Sriporn | 6-73, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kotistha Modak | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mana Kawamura | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
24.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Sedysheva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
18.12.23 Klasyf. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-0, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Cynthia Wanjala | 4-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
10.12.23 Klasyf. | vs. Matilde Mariani | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ahmedabad - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ishwari Matere | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sanjitha Ramesh Ramesh | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sin Yu Che | 1-6, 0-2, - Niditra Rajmohan - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Yanan Hou | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Viera Deeperm | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Surabhi Srinivas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Camila Rodero | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Julieta Estable | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
09.07.23 2. runda klasyf. | vs. Hana Gamracy | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
02.07.23 2. runda klasyf. | vs. Natalia Kowalczyk | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ahmani Guichard | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Carolina Xavier Laydner | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Martina Alejandra Piotti | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Singapore - twarda | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Margot Phanthala | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gurugram - twarda | ||||
21.02.23 Klasyf. | vs. Min Liu | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Kavya Khirwar | 1-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
14.02.23 Klasyf. | vs. Kashish Bhatia | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Riya Uboveja | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Marie Mettraux | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.23 Klasyf. | vs. Sahira Singh | 6-4, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu |
Viktoriya Gogol - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.05.19 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.19 2. runda | vs. Jennifer Luikham | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.05.19 1. runda | vs. Justine Pysson | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Polina Naumenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Honoka Kobayashi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Katya Malikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.05.18 Klasyf. | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Shou Na Mu | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
16.05.18 1. runda | vs. Shou Na Mu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.05.18 Klasyf. | vs. Shou Na Mu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.05.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Solovyeva | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Klymenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
06.12.17 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Chiara Pascale | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Maria Patrascu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
27.11.17 Klasyf. | vs. Karolina Kubanova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Selamawit Ouliaris | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Anhelina Kalita | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda | vs. Viktoriya Petrenko | 7-65, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.17 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stosic | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
02.08.17 2. runda | vs. Oleksandra Andrieieva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Veronika Koberlingova | 6-1, 3-0, Veronika Koberlingova - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.17 Klasyf. | vs. Natalia Vajdova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.17 2. runda klasyf. | vs. Florencia Rossi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
17.04.17 2. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.04.17 Klasyf. | vs. Anastasia Kharitonova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Noelia Zeballos | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |