MECZ
25.10.22 | 1. runda | Viktoria Hruncakova | Ela Platenikova | 6-1, 6-1 | W25 Trnava | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Viktoria Hruncakova | Ela Platenikova | |
1. podanie % | 21/37 (57%) | 33/49 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/21 (95%) | 15/33 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 6/16 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/49 (57%) | 8/37 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 7 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ela Platenikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Viktoria Hruncakova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ela Platenikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Viktoria Hruncakova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Ela Platenikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Viktoria Hruncakova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Ela Platenikova | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Viktoria Hruncakova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ela Platenikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoria Hruncakova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ela Platenikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoria Hruncakova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Ela Platenikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Viktoria Hruncakova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
24.06.04, 19 lat
24.06.04, 19 lat
Viktoria Hruncakova vs. Ela Platenikova - Wzajemne mecze
25.10.22 | 1. runda | Viktoria Hruncakova | Ela Platenikova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Trnava | halowa |
Viktoria Hruncakova form & Ela Platenikova form
Viktoria Hruncakova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Melania Delai | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Magali Kempen | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Yufei Ren | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Heather Watson | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Emma Wilson | 5-7, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sijia Wei | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
31.12.23 Klasyf. | vs. Lulu Sun | 6-71, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Bethanie Mattek-Sands | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-75, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
11.11.23 | vs. Julia Riera | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.11.23 | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Jessica Pegula | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Anna Blinkova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Klasyf. | vs. Xiaodi You | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jing-Jing Lu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Xiyu Wang | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Yue Yuan | 7-65, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Anna Kalinskaya | 7-64, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Ela Platenikova - ostatnie mecze
W15 Casablanca - ceglana | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Margaux Komano | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 2-1, Katarina Sopkova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
16.07.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Wise | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Salma Drugdova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.23 Klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 4-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Zhanel Rustemova | 7-62, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Iuliia Iudenko | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Bojana Klincov | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 1. runda | vs. Barbora Zaviskova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Linda Noskova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Maia Lumsden | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Oumaima Aziz | 6-1, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.22 Klasyf. | vs. Judith Hernandez Miranda | 2-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
11.09.22 2. runda klasyf. | vs. Marine Boutros | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Eleanor Baglow | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Maria Patrascu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Panna Bartha | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.08.22 Klasyf. | vs. Margaux Komano | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Elisa Cesarina Vincenti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |