MECZ
17.10.22 | 1. runda klasyf. | Victoria Osuigwe | Elizabeth Danailova | 6-1, 6-1 | W60 Macon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Victoria Osuigwe | Elizabeth Danailova | |
1. podanie % | 28/38 (74%) | 25/37 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/28 (75%) | 5/25 (20%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/10 (60%) | 5/12 (42%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/37 (73%) | 11/38 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/75 (72%) | 21/75 (28%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Victoria Osuigwe | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Victoria Osuigwe | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Victoria Osuigwe | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Victoria Osuigwe | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Victoria Osuigwe | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Victoria Osuigwe | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Victoria Osuigwe | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Elizabeth Danailova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
08.04.98, 25 lat
08.04.98, 25 lat
Victoria Osuigwe vs. Elizabeth Danailova - Wzajemne mecze
17.10.22 | 1. runda klasyf. | Victoria Osuigwe | Elizabeth Danailova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W60 Macon | twarda |
Victoria Osuigwe form & Elizabeth Danailova form
Victoria Osuigwe - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Elvina Kalieva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Esther Vyrlan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ivana Corley | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Lea Ma | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Victoria Hu | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Jessica Failla | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Luiza Fullana | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Basant Kaur | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Savanna Ly | 4-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Lilian Poling | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Ayana Akli | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda klasyf. | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Alana Smith | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Jenna Defalco | 0-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 6-0, 3-1, Marine Partaud - krecz | szczegóły meczu | |
U.S. Open - twarda | ||||
05.09.23 2. runda | vs. Sayaka Ishii | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Evansville - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Whitney Osuigwe | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 Klasyf. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Epiphany Turner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
04.07.23 Klasyf. | vs. Chiara Di Genova | 6-2, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Stacey Fung | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Elizabeth Danailova - ostatnie mecze
W15 Campinas - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Katja Markus | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nicole Giannini | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jordana Victoria Salcedo Franklin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Emiliia Kats | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Alisa Kummel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Tabeth Tadoum | 6-3, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Katie Dyson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Matylda Burylo | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.05.23 Klasyf. | vs. Andjela Lazarevic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Svetlana Samardzic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.05.23 Klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Bulatova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Shannon Lam | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sopo - ceglana | ||||
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Macon - twarda | ||||
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Osuigwe | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Johanna Silva | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Isabel Adrover Gallego | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.22 Klasyf. | vs. Luiza Fullana | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |