MECZ
16.01.20 | 2. runda | Victoria Muntean | Tereza Mihalikova | 7-5, 6-0 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Victoria Muntean | Tereza Mihalikova | |
1. podanie % | 52/69 (75%) | 36/63 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/52 (67%) | 20/36 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/17 (41%) | 10/27 (37%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/9 (11%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/63 (52%) | 27/69 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/132 (57%) | 57/132 (43%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Victoria Muntean | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Victoria Muntean | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Tereza Mihalikova | |
0-0 | ||
Victoria Muntean | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
2-3 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Victoria Muntean | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Victoria Muntean | 4-4 | |
0-0 | ||
4-5 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Victoria Muntean | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-0 | ||
7-5 |
2 | ||
Victoria Muntean | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Victoria Muntean | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
5-0 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Victoria Muntean vs. Tereza Mihalikova - Wzajemne mecze
16.01.20 | 2. runda | Victoria Muntean | Tereza Mihalikova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Victoria Muntean form & Tereza Mihalikova form
Victoria Muntean - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Marie Weckerle | 0-6, 0-3, - Victoria Muntean - krecz | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Kate Mansfield | 7-63, 6-72, Kate Mansfield - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Fiona Ganz | 2-6, 7-65, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Lorena Solar Donoso | 4-6, 6-1, 6-77 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Sofia Carpi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Victoria Gomez | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Louise Kwong | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carson Branstine | 6-74, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Zaar | 6-2, 4-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Arina Arifullina | 6-2, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Chloe Noel | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jade Psonka | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Ellie Douglas | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Lucia Gonzales | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Candela Vazquez | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Weckerle | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu |
Tereza Mihalikova - ostatnie mecze
Nanchang - twarda | ||||
15.10.23 Klasyf. | vs. Yexin Ma | 7-5, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
22.10.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 5-7, 0-0, - Tereza Mihalikova - krecz | szczegóły meczu | |
Granby - twarda | ||||
20.08.22 1. runda klasyf. | vs. Kayla Cross | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
02.04.22 1. runda klasyf. | vs. Francesca Di Lorenzo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Arcadia - twarda | ||||
01.03.22 Klasyf. | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 6-0, 4-10 | szczegóły meczu | |
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Himari Sato | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
24.01.22 2. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 7-64, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Kaia Kruus | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-0, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Katie Codd | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Erica Oosterhout | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Chanelle Van Nguyen | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda | vs. Molly Helgesson | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 7-63, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.08.21 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
29.08.21 2. runda klasyf. | vs. Ivana Kopsova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.21 2. runda klasyf. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 Klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 7-5, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.21 Półfinał | vs. Romana Cisovska | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Lulu Sun | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |