MECZ
13.06.21 | 1. runda klasyf. | Victoria Jimenez Kasintseva | Yarden Akler | 6-0, 6-1 | W25 Madrid | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
22.04.99, 24 lat
22.04.99, 24 lat
Victoria Jimenez Kasintseva vs. Yarden Akler - Wzajemne mecze
13.06.21 | 1. runda klasyf. | Victoria Jimenez Kasintseva | Yarden Akler | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Madrid | twarda |
Victoria Jimenez Kasintseva form & Yarden Akler form
Victoria Jimenez Kasintseva - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Xinyu Gao | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 3. runda | vs. Solana Sierra | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Victoria Flores | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 7-62, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Barbora Palicova | 6-75, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
28.01.24 Finał | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | Lucija Ciric Bagaric - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Martha Matoula | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Mingge Xu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Karolina Kozakova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Clara Tauson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Hanna Chang | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Chloe Beck | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Okalova | 6-73, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Mary Stoiana | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Maria Kononova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Chloe Beck | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Peyton Stearns | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Victoria Hu | 7-66, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Coleman | 6-2, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Yarden Akler - ostatnie mecze
W25 Akko - twarda | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
12.07.21 Klasyf. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
09.03.21 2. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
09.03.21 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.21 Klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.01.21 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.20 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
18.08.20 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - krecz | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - krecz | szczegóły meczu | |
12.08.20 1. runda | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |