MECZ
04.02.19 | 1. runda klasyf. | Victoria Hu | Aurore Felsenhart | 6-1, 6-2 | W15 Palmanova | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Victoria Hu | Aurore Felsenhart | |
1. podanie % | 25/40 (63%) | 27/49 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/25 (84%) | 15/27 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/15 (67%) | 5/22 (23%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/49 (59%) | 9/40 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/89 (67%) | 29/89 (33%) |
Double foul | 1 | 9 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Aurore Felsenhart | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Victoria Hu | 1-0 | |
Victoria Hu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Aurore Felsenhart | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Victoria Hu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Aurore Felsenhart | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Victoria Hu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Aurore Felsenhart | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Victoria Hu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Aurore Felsenhart | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-0 | Aurore Felsenhart | |
4-0 | Aurore Felsenhart | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
4-1 | Aurore Felsenhart | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
4-2 | Aurore Felsenhart | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
5-2 | Aurore Felsenhart | |
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Belgia
19.06.97, 26 lat
19.06.97, 26 lat
Victoria Hu vs. Aurore Felsenhart - Wzajemne mecze
04.02.19 | 1. runda klasyf. | Victoria Hu | Aurore Felsenhart | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Palmanova | ceglana |
Victoria Hu form & Aurore Felsenhart form
Victoria Hu - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
07.03.24 3. runda | vs. Xinyu Gao | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Maria Kononova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Maria Kozyreva | 7-61, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
23.02.24 Półfinał | vs. Dalayna Hewitt | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Whitney Osuigwe | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Despina Papamichail | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Gil Castillo | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Iryna Shymanovich | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Victoria Osuigwe | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Irina Ramialison | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Layne Sleeth | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Arcadia - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Olivia Lincer | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Charlotte Chavatipon | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Anne Christine Lutkemeyer Obregon | 6-1, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Despina Papamichail | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Francisca Jorge | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Haley Giavara | 4-6, 6-2, 7-60 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ayana Akli | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |
Aurore Felsenhart - ostatnie mecze
W25 Petange - halowa | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Palumbo | 6-4, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Warda Ait El Bachir | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Piracicaba - ceglana | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 Klasyf. | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Victoria Hu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
22.10.18 Klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Amber Washington | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Montemor O - twarda | ||||
13.09.18 2. runda | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.18 1. runda | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 4-3, Laetitia Pulchartova - krecz | szczegóły meczu | |
10.09.18 Klasyf. | vs. Syuzen Afifi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santarem - twarda | ||||
02.09.18 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Vicky Van De Peer | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
07.07.18 2. runda klasyf. | vs. Helena Verbeeck | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
26.02.18 Klasyf. | vs. Federica Prati | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Darina Mueller | 6-74, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Emilia Gaelle Dejonckheere | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.01.18 1. runda klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |