MECZ
14.08.22 | 1. runda klasyf. | Victoria Gomez | Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | W25 Ourense | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
13.11.03, 20 lat
13.11.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Estonia
09.12.05, 18 lat
09.12.05, 18 lat
Victoria Gomez vs. Elizabeth Jurna - Wzajemne mecze
14.08.22 | 1. runda klasyf. | Victoria Gomez | Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Ourense | twarda |
Victoria Gomez form & Elizabeth Jurna form
Victoria Gomez - ostatnie mecze
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Panna Bartha | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-73, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, - Victoria Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Marika Jones | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Alina Granwehr | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Merel Hoedt | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Ekaterina Perelygina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Fanny Norin | 7-5, 6-75, 10-0 | szczegóły meczu | |
09.07.23 2. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Alice Ferlito | 6-3, 5-7, 12-14 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Marti | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Andreea Rosca | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Malaga - twarda | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Julie Belgraver | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Maya Joint | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.12.22 1. runda | vs. Sandra Samir | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.12.22 1. runda | vs. Briana Szabo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
29.11.22 Klasyf. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Eva Marie Desvignes | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Peres | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Laia Petretic | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
19.10.22 2. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, Ane Mintegi Del Olmo - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.10.22 Klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Elizabeth Jurna - ostatnie mecze
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Victoria Lazarova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriia Fomenko | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lorena Solar Donoso | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
11.09.23 1. runda klasyf. | vs. Baylen Brown | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Fangran Tian | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nahia Sanchez-Marin Garcia | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 6-1, 6-75, 10-5 | szczegóły meczu | |
09.07.23 2. runda klasyf. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Indira Lepage | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Malaga - twarda | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monzon - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Karine Marion Job | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Linn Goerdes | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Eri Hozumi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
28.11.22 Klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Amalia Suciu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |