MECZ
19.08.19 | 1. runda klasyf. | Victoria Borodulina | Viktoriia Kalinina | 6-3, 6-2 | W15 Moscow | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
24.11.02, 21 lat
24.11.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
05.01.99, 25 lat
13482 $
05.01.99, 25 lat
13482 $
Victoria Borodulina vs. Viktoriia Kalinina - Wzajemne mecze
19.08.19 | 1. runda klasyf. | Victoria Borodulina | Viktoriia Kalinina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Moscow | ceglana |
Victoria Borodulina form & Viktoriia Kalinina form
Victoria Borodulina - ostatnie mecze
W15 Sibenik - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Marie Vogt | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Izabela Heinzova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vanessa Timm | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Karine Marion Job | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Mikaca | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Fernanda Rain Contreras | 3-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Kayla Cross | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.05.23 Klasyf. | vs. Tiffany William | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Petrova | 6-72, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Matilde Mariani | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Elena Micic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.05.23 Klasyf. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Angelina Mihajlovic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Maria Aldea Wesselly | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Sarcev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Split - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sibenik - ceglana | ||||
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Mila Masic | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
16.08.22 Klasyf. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Petra Uberalova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
08.08.22 Klasyf. | vs. Carolin Raschdorf | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Viktoriia Kalinina - ostatnie mecze
W15 Kazan - halowa | ||||
15.10.21 Ćwierćfinał | vs. Varvara Altukhova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.21 2. runda | vs. Ekaterina Khayrutdinova | 6-73, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Hanna Vinahradava | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
13.04.21 Klasyf. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
08.04.21 2. runda | vs. Jessie Aney | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.04.21 1. runda | vs. Vladlena Bokova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.04.21 Klasyf. | vs. Ademi Amankeldi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.04.21 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Gnilozubova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.11.20 2. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Mariana Drazic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Ani Vangelova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Irene Lavino | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Nastja Kolar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Valentina Ryser | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Jawairiah Noordin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu |