Rosja
06.03.02, 22 lat
06.03.02, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
20.06.02, 21 lat
20.06.02, 21 lat
Alisa Rastegaeva vs. Vickie Trocker - Wzajemne mecze
19.11.18 | Klasyf. | Vickie Trocker | Alisa Rastegaeva | 5-7, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Alisa Rastegaeva form & Vickie Trocker form
Alisa Rastegaeva - ostatnie mecze
W15 Stockholm - halowa | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Sofiya Chekhlystova | 0-6, 0-4, - Alisa Rastegaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 1-6, - Alisa Rastegaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Kubacakova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Penza - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Darya Gaifullina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Elizaveta Volodko | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Barbare Eristavi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-5, - Alisa Rastegaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Toma | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Yolande Leacock | Yolande Leacock - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Polina Golubovskaya | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Aya El Sayed | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Emma Zakordoniec | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
12.12.18 1. runda | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
28.11.18 1. runda | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.11.18 Klasyf. | vs. Vickie Trocker | 7-5, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
24.09.18 1. runda | vs. Maria Shusharina | 0-6, 0-3, - Alisa Rastegaeva - krecz | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
16.09.18 Klasyf. | vs. Olga Terteac | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Darya Yelfimova | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
10.09.18 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Vickie Trocker - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
20.01.20 Klasyf. | vs. Federica Sacco | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Mingfang Zhu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Julia Stamatova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.01.20 Klasyf. | vs. Lama Nabil | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Asya Colombo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Warona Mdlulwa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Vitalia Stamat | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Susan Doldan | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Ortisei - halowa | ||||
28.10.19 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Alessia Piccoliori | 7-5, 7-67 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Taylor Cataldi | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 Klasyf. | vs. Aalyka Ebrahim | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Padova - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.11.18 1. runda | vs. Anna Pribylova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.18 Klasyf. | vs. Alisa Rastegaeva | 5-7, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
12.11.18 Klasyf. | vs. Daria Lodikova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Xinrui Liu | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Jelena Stojanovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |