Rosja
03.08.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Kanada
24.02.04, 20 lat
Rosja
21.01.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Kanada
06.09.02, 21 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Veronika Pepelyaeva/Anastasia Tikhonova vs. Bianca Jolie Fernandez/Leylah Annie Fernandez - Wzajemne mecze
24.10.20 | Finał | Veronika Pepelyaeva/Anastasia Tikhonova | Bianca Jolie Fernandez/Leylah Annie Fernandez | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Veronika Pepelyaeva form & Bianca Jolie Fernandez form
Veronika Pepelyaeva/Anastasia Tikhonova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda |
24.10.20 Finał | vs. Bianca Jolie Fernandez/Leylah Annie Fernandez | 4-6, 6-3, 10-6 | | szczegóły meczu |
23.10.20 Półfinał | vs. Gozal Ainitdinova/Zhibek Kulambayeva | 3-6, 6-3, 10-8 | | szczegóły meczu |
22.10.20 Ćwierćfinał | vs. Helene Scholsen/Chanel Simmonds | 7-65, 4-6, 10-3 | | szczegóły meczu |
20.10.20 1. runda | vs. Natela Dzalamidze/Elizaveta Koklina | 6-1, 7-63 | | szczegóły meczu |
W15 Sharm - twarda |
15.10.20 Ćwierćfinał | vs. Anna Morgina/Ganna Poznikhirenko | 6-4, 3-6, 10-12 | | szczegóły meczu |
13.10.20 1. runda | vs. Maelys Bougrat/Marianna Zakarlyuk | 1-6, 7-65, 10-5 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - twarda |
21.10.19 1. runda | vs. Emily Seibold/Alexandra Vecic | 7-5, 6-3 | | szczegóły meczu |
21.10.19 Ćwierćfinał | vs. Cemre Anil/Gabriela Nicole Tatarus | 1-6, 6-76 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - twarda |
14.10.19 Ćwierćfinał | vs. Eva Vedder/Stephanie Judith Visscher | 2-6, 6-74 | | szczegóły meczu |
14.10.19 1. runda | vs. Sinja Kraus/Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 6-4 | | szczegóły meczu |
W15 Moscow - ceglana |
12.08.19 1. runda | vs. Adelina Baravi/Victoria Mikhaylova | 4-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Jurmala - ceglana |
24.07.19 1. runda | vs. Natela Dzalamidze/Paula Kania | 1-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
W15 Barletta - ceglana |
13.05.19 Ćwierćfinał | vs. Enola Chiesa/Valentina Losciale | - | | szczegóły meczu |
13.05.19 1. runda | vs. Nikola Breckova/Ludmila Kareisova | 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
W25 Khimki - halowa |
29.04.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Frolova/Sofya Lansere | 4-6, 7-5, 6-10 | | szczegóły meczu |
29.04.19 1. runda | vs. Iuliia Asanova/Anastasia Bursa | 6-0, 7-5 | | szczegóły meczu |
W25+H Kazan - halowa |
11.03.19 1. runda | vs. Alena Fomina/Valentyna Ivakhnenko | 3-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Antalya - twarda |
05.11.18 Półfinał | vs. Ipek Oz/Melis Sezer | 3-0, Ipek Oz/Melis Sezer - krecz | | szczegóły meczu |
05.11.18 1. runda | vs. Anhzelika Isaeva/Vitalia Stamat | 6-3, 6-1 | | szczegóły meczu |
05.11.18 Finał | vs. Agnes Bukta/Dia Evtimova | 3-6, 6-3, 9-11 | | szczegóły meczu |
05.11.18 Ćwierćfinał | vs. Oona Orpana/Joanne Zuger | 6-0, 6-2 | | szczegóły meczu |
Khimki - halowa |
30.04.18 Półfinał | vs. Julia Glushko/Margarita Lazareva | 6-3, 6-3 | | szczegóły meczu |
30.04.18 Finał | vs. Olga Doroshina/Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
30.04.18 1. runda | vs. Alina Silich/Valeriya Zeleva | 7-63, 6-4 | | szczegóły meczu |
30.04.18 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Gasanova/Ekaterina Vishnevskaya | 6-3, 7-63 | | szczegóły meczu |
Bianca Jolie Fernandez/Leylah Annie Fernandez - ostatnie mecze
Tampico - twarda |
24.10.22 1. runda | vs. Moyuka Uchijima/Lin Zhu | 1-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Toronto - twarda |
10.08.22 2. runda | vs. Alexa Guarachi/Andreja Klepac | 1-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
09.08.22 1. runda | vs. Kirsten Flipkens/Sara Sorribes Tormo | 6-4, 6-1 | | szczegóły meczu |
Monterrey - twarda |
01.03.22 1. runda | vs. Elixane Lechemia/Ingrid Neel | 3-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
W15 Sharm - twarda |
03.11.20 1. runda | vs. Federica Prati/Sandra Samir | 2-6, 6-3, 13-15 | | szczegóły meczu |
W15 Sharm - twarda |
30.10.20 Półfinał | vs. Anastasia Gasanova/Valeriya Strakhova | 6-73, 6-74 | | szczegóły meczu |
29.10.20 Ćwierćfinał | vs. Anna Morgina/Anastasia Nefedova | 6-3, 6-2 | | szczegóły meczu |
27.10.20 1. runda | vs. Daria Kudashova/Maria Timofeeva | 6-3, 6-4 | | szczegóły meczu |
W15 Sharm - twarda |
24.10.20 Finał | vs. Veronika Pepelyaeva/Anastasia Tikhonova | 6-4, 3-6, 6-10 | | szczegóły meczu |
23.10.20 Półfinał | vs. Martyna Kubka/Valeriya Strakhova | 0-6, 6-2, 10-8 | | szczegóły meczu |
22.10.20 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Kanapatskaya/Adrienn Nagy | 4-6, 6-3, 10-6 | | szczegóły meczu |
20.10.20 1. runda | vs. Sathwika Sama/Saumya Vig | 6-3, 6-3 | | szczegóły meczu |