MECZ
23.04.19 | 1. runda | Veronika Erjavec | Maria Tanasescu | 6-0, 6-0 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Veronika Erjavec | Maria Tanasescu | |
1. podanie % | 17/31 (55%) | 26/35 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 13/17 (76%) | 8/26 (31%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/14 (79%) | 1/9 (11%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/35 (74%) | 7/31 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 50/66 (76%) | 16/66 (24%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Veronika Erjavec | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Maria Tanasescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Veronika Erjavec | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Maria Tanasescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Veronika Erjavec | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Maria Tanasescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Veronika Erjavec | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Maria Tanasescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Veronika Erjavec | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Maria Tanasescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Veronika Erjavec | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Maria Tanasescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
06.10.00, 23 lat
06.10.00, 23 lat
Veronika Erjavec vs. Maria Tanasescu - Wzajemne mecze
23.04.19 | 1. runda | Veronika Erjavec | Maria Tanasescu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Veronika Erjavec form & Maria Tanasescu form
Veronika Erjavec - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-0, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Harriet Dart | 7-63, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Noma Akugue Noha | 6-76, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
22.10.23 Finał | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Georgia Pedone | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-75, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Mia Ristic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
05.08.23 Finał | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Maria Tanasescu - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.10.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Rita Atik | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
14.11.19 1. runda | vs. Maribella Zamarripa | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Mara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Bojana Klincov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tampere - halowa | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
20.07.19 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Fanny Ostlund | 6-1, Fanny Ostlund - krecz | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Katriin Saar | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.19 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tacarigua - halowa | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Olga Brozda | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Carlista Mohammed | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tacarigua - halowa | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Breana Stampfli | 6-3, 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.05.19 Ćwierćfinał | vs. Lea Tholey | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.05.19 2. runda | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Silvia Njiric | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.04.19 1. runda | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.03.19 Klasyf. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |