MECZ
28.08.21 | Półfinał | Vera Lapko | Nigina Abduraimova | 5-7, 6-1, 6-3 | W25 Almaty | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Vera Lapko | Nigina Abduraimova | |
1. podanie % | 46/92 (50%) | 52/88 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/46 (72%) | 31/52 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 26/46 (57%) | 20/36 (56%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/88 (42%) | 33/92 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 96/180 (53%) | 84/180 (47%) |
Double foul | ||
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Vera Lapko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Vera Lapko | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vera Lapko | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vera Lapko | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vera Lapko | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vera Lapko | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Vera Lapko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vera Lapko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vera Lapko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0[BP] | ||
Vera Lapko | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vera Lapko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vera Lapko | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vera Lapko | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vera Lapko | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vera Lapko vs. Nigina Abduraimova - Wzajemne mecze
28.08.21 | Półfinał | Vera Lapko | Nigina Abduraimova | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Almaty | twarda |
Vera Lapko form & Nigina Abduraimova form
Vera Lapko - ostatnie mecze
W60 Trnava - halowa | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | - | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.02.23 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 6-1, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
31.01.23 1. runda | vs. Estelle Cascino | 1-6, - Vera Lapko - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Vero - ceglana | ||||
21.01.23 Półfinał | vs. Emma Navarro | 2-6, - Vera Lapko - krecz | szczegóły meczu | |
20.01.23 Ćwierćfinał | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.01.23 2. runda | vs. Kariann Pierre-Louis | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
13.01.23 Ćwierćfinał | vs. Emiliana Arango | - | szczegóły meczu | |
12.01.23 2. runda | vs. Elvina Kalieva | 6-3, 3-6, 7-613 | szczegóły meczu | |
11.01.23 1. runda | vs. Victoria Sanchez Bronzetti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
30.10.22 Finał | vs. Lucie Havlickova | 4-6, 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.22 Półfinał | vs. Viktoria Hruncakova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.10.22 Ćwierćfinał | vs. Jana Fett | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.22 2. runda | vs. Barbora Palicova | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.22 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Eva Lys | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.10.22 Klasyf. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Valentyna Bendova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
31.08.22 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.22 Klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
14.08.22 Finał | vs. Cagla Buyukakcay | 1-4, - Vera Lapko - krecz | szczegóły meczu | |
13.08.22 Półfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Estelle Cascino | 6-2, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Jessica Pieri | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Nigina Abduraimova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Francisca Jorge | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 5-7, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Anna Blinkova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-1, Susan Bandecchi - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-0, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-76, 6-2, 2-1, Jesika Maleckova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Zeel Desai | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ava Markham | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 7-63, 6-70, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Timea Babos | 6-2, 6-71, 6-73 | szczegóły meczu |