MECZ
06.06.22 | 2. runda klasyf. | Vasanti Shinde | Hanna Vinahradava | 6-2, 4-6, 10-8 | W25 Madrid | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Indie
15.02.97, 27 lat
13687 $
15.02.97, 27 lat
13687 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
12.11.03, 20 lat
12.11.03, 20 lat
Vasanti Shinde vs. Hanna Vinahradava - Wzajemne mecze
06.06.22 | 2. runda klasyf. | Vasanti Shinde | Hanna Vinahradava | 6-2, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | W25 Madrid | twarda |
Vasanti Shinde form & Hanna Vinahradava form
Vasanti Shinde - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Martina Puvill | 7-5, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Christine Junge-Ilges | 4-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-75, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Matea Roki | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Kubareva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.04.23 2. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.04.23 Klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-74, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Matilde Jorge | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Bhopal - twarda | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Hanna Vinahradava - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Luise Reisel | 0-6, 0-4, - Hanna Vinahradava - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Bargaoui | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Romane Longueville | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Stella Beldiman | 7-5, 2-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anne Elisa Zorn | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Camilla Bossi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Clara Schoen | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Sleptsova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Natali Jaiani | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, Ayline Esina Samardzic - krecz | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-1, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriia Krokhotina | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Weronika Ewald | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Saoirse Breen | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Helena Narmont | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Eva Maria Ionescu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 7-62, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Liana Dvalishvili | 6-77, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Singapore - twarda | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Snehal Mane | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Fang Ying Xun | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |