MECZ
20.01.18 | Półfinał | Varvara Gracheva | Ekaterina Vishnevskaya | 6-0, 6-2 | Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Varvara Gracheva | Ekaterina Vishnevskaya | |
1. podanie % | 17/43 (40%) | 29/45 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 12/17 (71%) | 10/29 (34%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/26 (54%) | 4/16 (25%) |
Zdobyte break-ball | 7/12 (58%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/45 (69%) | 17/43 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Varvara Gracheva vs. Ekaterina Vishnevskaya - Wzajemne mecze
20.01.18 | Półfinał | Varvara Gracheva | Ekaterina Vishnevskaya | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Varvara Gracheva form & Ekaterina Vishnevskaya form
Varvara Gracheva - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 1. runda | vs. Yue Yuan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Jule Niemeier | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
18.02.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
11.02.24 1. runda | vs. Lin Zhu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Arantxa Rus | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Peyton Stearns | 7-63, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Cori Gauff | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Lulu Sun | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-73, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 | vs. Tatjana Maria | 0-3, Tatjana Maria - krecz | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 2. runda | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
03.10.23 2. runda | vs. Iga Swiatek | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.09.23 1. runda | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Taylor Townsend | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Tatjana Maria | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Caroline Wozniacki | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.23 Klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
07.08.23 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Washington - twarda | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
07.07.23 2. runda | vs. Aryna Sabalenka | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Camila Giorgi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Ekaterina Vishnevskaya - ostatnie mecze
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.06.23 2. runda | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.02.23 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - krecz | szczegóły meczu | |
09.02.23 2. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
08.02.23 1. runda | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |