MECZ
31.10.19 | 2. runda | Valeriya Strakhova | Gabriela Nicole Tatarus | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Valeriya Strakhova | Gabriela Nicole Tatarus | |
1. podanie % | 24/41 (59%) | 34/51 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/24 (75%) | 13/34 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/17 (53%) | 7/17 (41%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/51 (61%) | 14/41 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Valeriya Strakhova | 0-0 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Gabriela Nicole Tatarus | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valeriya Strakhova | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Gabriela Nicole Tatarus | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Valeriya Strakhova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
4-1 | Gabriela Nicole Tatarus | |
0-0 | ||
Valeriya Strakhova | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Gabriela Nicole Tatarus | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valeriya Strakhova | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Gabriela Nicole Tatarus | |
Valeriya Strakhova | 3-0 | |
4-0 | Gabriela Nicole Tatarus | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Valeriya Strakhova | 6-0 | |
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Valeriya Strakhova vs. Gabriela Nicole Tatarus - Wzajemne mecze
31.10.19 | 2. runda | Valeriya Strakhova | Gabriela Nicole Tatarus | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
Valeriya Strakhova form & Gabriela Nicole Tatarus form
Valeriya Strakhova - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-75, 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Robin Anderson | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Carol Zhao | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Eszter Meri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
17.12.23 Finał | vs. Emeline Dartron | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Emma Lene | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Akua Akoma Ej Hansen | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 7-5, 5-7, 2-1, Guillermina Naya - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
25.11.23 Finał | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Półfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Julieta Estable | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
11.11.23 3. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Merna Refaat | 5-7, 1-4, - Valeriya Strakhova - krecz | szczegóły meczu |
Gabriela Nicole Tatarus - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Odile Maesfranckx | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Fiona Ganz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 Klasyf. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 7-67, 10-5 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Andreea Rosca | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-61, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Meyer | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Reka Farbas | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Laura Schaeder | 7-68, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Ramona Matei | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Oana Gavrila | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.04.19 1. runda | vs. Lidya Yargovan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.19 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu |