MECZ
02.06.21 | 1. runda | Valeriya Olyanovskaya | Yuliya Klimova | 6-1, 6-0 | W15 Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Valeriya Olyanovskaya | Yuliya Klimova | |
1. podanie % | 17/37 (46%) | 22/38 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/17 (94%) | 7/22 (32%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/20 (45%) | 4/16 (25%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/38 (71%) | 12/37 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/75 (69%) | 23/75 (31%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Yuliya Klimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Valeriya Olyanovskaya | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Yuliya Klimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valeriya Olyanovskaya | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Yuliya Klimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Valeriya Olyanovskaya | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Yuliya Klimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Valeriya Olyanovskaya | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Yuliya Klimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valeriya Olyanovskaya | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Yuliya Klimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valeriya Olyanovskaya | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kazachstan
25.02.06, 18 lat
25.02.06, 18 lat
Valeriya Olyanovskaya vs. Yuliya Klimova - Wzajemne mecze
02.06.21 | 1. runda | Valeriya Olyanovskaya | Yuliya Klimova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Shymkent | ceglana |
Valeriya Olyanovskaya form & Yuliya Klimova form
Valeriya Olyanovskaya - ostatnie mecze
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - krecz | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Yuliya Klimova - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Matasova | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Matasova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Maryia Savitskaya | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 Klasyf. | vs. Yasmina Karimjanova | 3-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Sophia Natalya Baranov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
13.04.21 Klasyf. | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Diyora Alzhanova | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
08.02.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Dzemeshkevich | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Erkezhan Arystanbekova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |