MECZ
20.08.22 | Półfinał | Valeriya Olyanovskaya | Yelyzaveta Kotliar | 6-1, 6-0 | W15 Bydgoszcz | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Valeriya Olyanovskaya | Yelyzaveta Kotliar | |
1. podanie % | 19/42 (45%) | 22/40 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 13/19 (68%) | 8/22 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/23 (61%) | 3/18 (17%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/40 (73%) | 15/42 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/82 (68%) | 26/82 (32%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Yelyzaveta Kotliar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Valeriya Olyanovskaya | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Yelyzaveta Kotliar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valeriya Olyanovskaya | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Yelyzaveta Kotliar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Valeriya Olyanovskaya | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Yelyzaveta Kotliar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valeriya Olyanovskaya | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Yelyzaveta Kotliar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valeriya Olyanovskaya | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Yelyzaveta Kotliar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Valeriya Olyanovskaya | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
01.02.07, 17 lat
01.02.07, 17 lat
Valeriya Olyanovskaya vs. Yelyzaveta Kotliar - Wzajemne mecze
20.08.22 | Półfinał | Valeriya Olyanovskaya | Yelyzaveta Kotliar | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Bydgoszcz | ceglana |
Valeriya Olyanovskaya form & Yelyzaveta Kotliar form
Valeriya Olyanovskaya - ostatnie mecze
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - krecz | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Yelyzaveta Kotliar - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Anika Jaskova | 2-6, 6-0, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
20.01.24 1. runda | vs. Vlada Mincheva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Julita Saner | 4-6, 1-3, - Yelyzaveta Kotliar - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Gina Feistel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Federica Sacco | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Nuova Covato | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Veronika Podrez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Maneva Rakotomalala | 4-6, 6-2, Maneva Rakotomalala - krecz | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Severine Deppner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Petra Hule | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Lexi Keberle | 6-4, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Carolina Correia | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Ruien Zhang | 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
02.12.22 Ćwierćfinał | vs. Clara Vlasselaer | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.12.22 2. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 7-5, 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.22 Klasyf. | vs. Mara Guth | 3-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Baza - twarda | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Bydgoszcz - ceglana | ||||
20.08.22 Półfinał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |