MECZ
14.09.20 | 2. runda klasyf. | Valeriya Olyanovskaya | Ange Oby Kajuru | 6-3, 6-4 | W25 Frydek | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Valeriya Olyanovskaya vs. Ange Oby Kajuru - Wzajemne mecze
14.09.20 | 2. runda klasyf. | Valeriya Olyanovskaya | Ange Oby Kajuru | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Frydek | ceglana |
Valeriya Olyanovskaya form & Ange Oby Kajuru form
Valeriya Olyanovskaya - ostatnie mecze
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - krecz | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Ange Oby Kajuru - ostatnie mecze
W15 Sapporo - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
28.09.22 2. runda | vs. Kelly Keller | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
20.09.22 Klasyf. | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Supapitch Kuearum | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Barbora Miklova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
07.09.20 2. runda klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Bibiane Schoofs | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Dana Heimen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Vlada Koval | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
22.01.20 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.20 1. runda | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
07.12.19 Półfinał | vs. Elena Malygina | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Barbora Miklova | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Anna Morgina | 5-2, Anna Morgina - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Jana Jablonovska | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Gabriela Pantuckova | 6-2, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Vivien Charvatova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Anna Siskova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |