MECZ
23.08.21 | 2. runda klasyf. | Valentina Gaggini | Anastasiya Zaparyniuk | 6-4, 6-1 | W15 Chornomorsk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
22.03.01, 23 lat
22.03.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
27.12.01, 22 lat
27.12.01, 22 lat
Valentina Gaggini vs. Anastasiya Zaparyniuk - Wzajemne mecze
23.08.21 | 2. runda klasyf. | Valentina Gaggini | Anastasiya Zaparyniuk | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Chornomorsk | ceglana |
Valentina Gaggini form & Anastasiya Zaparyniuk form
Valentina Gaggini - ostatnie mecze
W15 Padova - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Alessandra Mazzola | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
21.07.22 2. runda | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.07.22 1. runda | vs. Margaux Komano | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
12.07.22 1. runda | vs. Chloe Noel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Denise Hrdinkova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
14.06.22 Klasyf. | vs. Julia Stamatova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Anastasia Zhilina | 2-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.05.22 1. runda | vs. Rinko Matsuda | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Helena Buchwald | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25+H Calvi - twarda | ||||
11.04.22 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.04.22 2. runda klasyf. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.03.22 2. runda | vs. Lauren Proctor | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.22 1. runda | vs. Estelle Najean | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.03.22 1. runda | vs. Angelica Raggi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Amarni Banks | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.03.22 2. runda klasyf. | vs. Ella Haavisto | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.03.22 Klasyf. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 2-0, Ferdaous Bahri - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Kira Pavlova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.02.22 2. runda | vs. Ines Ibbou | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.02.22 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Loughborough - halowa | ||||
24.01.22 Klasyf. | vs. Talia Neilson Gatenby | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Tabitha Holmes | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
11.01.22 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Anastasiya Zaparyniuk - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Dasha Zhabotina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nia Gelashvili | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Jenny Lim | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sophia Derivan | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Beverley Nyangon | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Irina Anghel | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Delia Stanciu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Martyna Kubka | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Aliona Falei | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Alicja Formella | 6-4, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 5-7, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |