MECZ
27.09.19 | Ćwierćfinał | Urszula Radwanska | Loudmilla Bencheikh | 6-1, 6-3 | W25 Clermont | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Urszula Radwanska | Loudmilla Bencheikh | |
1. podanie % | 37/52 (71%) | 28/46 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/37 (73%) | 11/28 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/15 (53%) | 9/18 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/46 (57%) | 17/52 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/98 (62%) | 37/98 (38%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Urszula Radwanska | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-0 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0 | ||
Urszula Radwanska | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Urszula Radwanska | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Urszula Radwanska | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0 | ||
Urszula Radwanska | 2-0 | |
0-0, 30-0 | ||
3-0 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0 | ||
Urszula Radwanska | 4-0 | |
4-1 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0, 15-0 | ||
Urszula Radwanska | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, A-40[BP] | ||
Urszula Radwanska | 5-3 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Urszula Radwanska vs. Loudmilla Bencheikh - Wzajemne mecze
27.09.19 | Ćwierćfinał | Urszula Radwanska | Loudmilla Bencheikh | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Clermont | halowa |
Urszula Radwanska form & Loudmilla Bencheikh form
Urszula Radwanska - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Lara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Amarni Banks | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Vittoria Paganetti | 6-2, 6-79, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Meng | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-1, 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Elena Malygina | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Robin Anderson | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hannah Rylatt | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Manon Leonard | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Stacey Fung | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Sophie Stanton | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Loudmilla Bencheikh - ostatnie mecze
W25 Perigueux - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Diane Parry | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.06.21 Klasyf. | vs. Helena Mohamed | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Rania Azziz | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Capucine Sanoner | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Salma Djoubri | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Daniela Vismane | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Anhelina Kalita | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Emina Bektas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 Klasyf. | vs. Melissa Landres | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
17.01.20 Ćwierćfinał | vs. Audrey Albie | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.20 2. runda | vs. Warona Mdlulwa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.01.20 1. runda | vs. Rachel Leighton | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Oceane Dodin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 Klasyf. | vs. Joanna Garland | Joanna Garland - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Alena Fomina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Andrezieux - halowa | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Manon Leonard | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Margot Yerolymos | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Xenia Knoll | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Biarritz - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |