MECZ
28.09.19 | Półfinał | Urszula Radwanska | Arianne Hartono | 6-4, 6-2 | W25 Clermont | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Urszula Radwanska | Arianne Hartono | |
1. podanie % | 37/55 (67%) | 29/50 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/37 (73%) | 17/29 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/18 (44%) | 8/21 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/50 (50%) | 20/55 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/105 (57%) | 45/105 (43%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Urszula Radwanska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Arianne Hartono | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Urszula Radwanska | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Arianne Hartono | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Urszula Radwanska | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Arianne Hartono | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Urszula Radwanska | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Arianne Hartono | |
0-0, 15-0 | ||
Urszula Radwanska | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Arianne Hartono | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Urszula Radwanska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Arianne Hartono | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, A-40[BP] | ||
Urszula Radwanska | 2-0 | |
0-0, 0-15 | ||
3-0 | Arianne Hartono | |
0-0 | ||
Urszula Radwanska | 4-0 | |
4-1 | Arianne Hartono | |
Urszula Radwanska | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Arianne Hartono | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Urszula Radwanska vs. Arianne Hartono - Wzajemne mecze
28.09.19 | Półfinał | Urszula Radwanska | Arianne Hartono | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Clermont | halowa |
Urszula Radwanska form & Arianne Hartono form
Urszula Radwanska - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Lara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Amarni Banks | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Vittoria Paganetti | 6-2, 6-79, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Meng | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-1, 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Elena Malygina | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Robin Anderson | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hannah Rylatt | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Manon Leonard | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Stacey Fung | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Sophie Stanton | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Arianne Hartono - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Maddison Inglis | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Shelby Rogers | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 4-3, Moyuka Uchijima - krecz | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Arina Rodionova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 Klasyf. | vs. Daria Saville | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Salakthip Ounmuang | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
10.12.23 Finał | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Heather Watson | 6-72, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Maria Timofeeva | 7-610, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Yafan Wang | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Jana Fett | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Vera Zvonareva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Yue Yuan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Eri Hozumi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
24.09.23 Klasyf. | vs. Jil Teichmann | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Quinn Gleason | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mai Hontama | 7-62, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Panna Udvardy | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Misaki Doi | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 Klasyf. | vs. Despina Papamichail | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu |