MECZ
19.04.21 | 2. runda klasyf. | Tina Nadine Smith | Sylvie Zund | 6-2, 6-3 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tina Nadine Smith vs. Sylvie Zund - Wzajemne mecze
19.04.21 | 2. runda klasyf. | Tina Nadine Smith | Sylvie Zund | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Tina Nadine Smith form & Sylvie Zund form
Tina Nadine Smith - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Emerson Jones | 7-65, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Monique Barry | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Bianca Compuesto | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Jelena Cvijanovic | 6-3, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
17.03.24 Finał | vs. Maddison Inglis | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Gabriella Da Silva Fick | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lizette Cabrera | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Amelia Zylberman | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Zoe Hives | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Naho Sato | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Destanee Aiava | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Emerson Jones | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Sara Saito | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
28.01.24 Finał | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Tatiana Prozorova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Smriti Bhasin | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Taylor Townsend | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Snigur | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hanyu Guo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Erika Sema | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu |
Sylvie Zund - ostatnie mecze
W25 Mogi - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Maria Eduarda Lages | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Luisina Giovannini | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sol Rabin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
17.11.23 Półfinał | vs. Alexia Harmon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 Ćwierćfinał | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Mariana Zottoli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Joelle Steur | 7-61, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
27.08.23 Finał | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Półfinał | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Ana Candiotto | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Yleymi Lugiana Muelle Valdez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
13.08.23 Klasyf. | vs. Ellie Douglas | 2-6, - Sylvie Zund - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Nicole Poj | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Lisa Zaar | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 7-65, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 7-5, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.06.23 2. runda | vs. Ana Candiotto | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 1. runda | vs. Anja Petkovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Ziva Falkner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |