Serbia
29.06.00, 23 lat
29.06.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Sara Gvozdenovic vs. Tina Cvetkovic - Wzajemne mecze
11.11.18 | 1. runda klasyf. | Tina Cvetkovic | Sara Gvozdenovic | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Sara Gvozdenovic form & Tina Cvetkovic form
Sara Gvozdenovic - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tea Lukic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Pezzulla | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mirela Shkumbova | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Eleonore Tchakarova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Mirela Shkumbova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Otocec - ceglana | ||||
01.09.20 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.20 Klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 6-75, 7-63, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Tina Cvetkovic - ostatnie mecze
W25 Vienna - ceglana | ||||
30.08.22 Klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Adela Moravcova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.22 1. runda | vs. Elena Karner | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
18.08.22 2. runda | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Anna Turati | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 Klasyf. | vs. Lian Tran | 3-1, Lian Tran - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.22 Klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
31.05.22 Klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Pasterk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Annenheim - ceglana | ||||
28.05.22 Półfinał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.05.22 Ćwierćfinał | vs. Federica Rossi | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
26.05.22 2. runda | vs. Laura Mair | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Zdena Safarova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Nina Plihal | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Pasterk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Split - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Petra Marcinko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-76, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anhzelika Isaeva | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-78, 5-7 | szczegóły meczu |