MECZ
26.08.20 | 2. runda | Tina Cvetkovic | Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-2, 6-3 | W15 Cordenons | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tina Cvetkovic | Aurora Zantedeschi | |
1. podanie % | 66/91 (73%) | 60/82 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/66 (58%) | 27/60 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/25 (32%) | 6/22 (27%) |
Zdobyte break-ball | 10/14 (71%) | 7/15 (47%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/82 (60%) | 45/91 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/173 (55%) | 78/173 (45%) |
Double foul | 7 | 5 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Tina Cvetkovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tina Cvetkovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tina Cvetkovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tina Cvetkovic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tina Cvetkovic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tina Cvetkovic | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
5-7 |
2 | ||
Tina Cvetkovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tina Cvetkovic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tina Cvetkovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tina Cvetkovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Tina Cvetkovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tina Cvetkovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tina Cvetkovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tina Cvetkovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tina Cvetkovic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tina Cvetkovic vs. Aurora Zantedeschi - Wzajemne mecze
26.08.20 | 2. runda | Tina Cvetkovic | Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Cordenons | ceglana |
Tina Cvetkovic form & Aurora Zantedeschi form
Tina Cvetkovic - ostatnie mecze
W25 Vienna - ceglana | ||||
30.08.22 Klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Adela Moravcova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.22 1. runda | vs. Elena Karner | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
18.08.22 2. runda | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Anna Turati | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 Klasyf. | vs. Lian Tran | 3-1, Lian Tran - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.22 Klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
31.05.22 Klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Pasterk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Annenheim - ceglana | ||||
28.05.22 Półfinał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.05.22 Ćwierćfinał | vs. Federica Rossi | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
26.05.22 2. runda | vs. Laura Mair | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Zdena Safarova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Nina Plihal | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Pasterk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Split - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Petra Marcinko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-76, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anhzelika Isaeva | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-78, 5-7 | szczegóły meczu |
Aurora Zantedeschi - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
27.08.23 Finał | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Półfinał | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |