MECZ
17.03.21 | 1. runda | Timea Jaruskova | Adrienn Nagy | 6-76, 6-2, 6-4 | W15 Bratislava | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Timea Jaruskova | Adrienn Nagy | |
1. podanie % | 83/111 (75%) | 68/108 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 52/83 (63%) | 40/68 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/28 (46%) | 18/40 (45%) |
Zdobyte break-ball | 7/21 (33%) | 4/11 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 50/108 (46%) | 46/111 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 115/219 (53%) | 104/219 (47%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 3 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Timea Jaruskova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Timea Jaruskova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timea Jaruskova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Timea Jaruskova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Timea Jaruskova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Timea Jaruskova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Timea Jaruskova | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
2 | ||
Timea Jaruskova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Timea Jaruskova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Timea Jaruskova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timea Jaruskova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Timea Jaruskova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Timea Jaruskova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timea Jaruskova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Timea Jaruskova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Timea Jaruskova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Timea Jaruskova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Timea Jaruskova vs. Adrienn Nagy - Wzajemne mecze
17.03.21 | 1. runda | Timea Jaruskova | Adrienn Nagy | 6-76, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Bratislava | halowa |
04.02.18 | 2. runda klasyf. | Timea Jaruskova | Adrienn Nagy | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Trnava | halowa |
Timea Jaruskova form & Adrienn Nagy form
Timea Jaruskova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.12.22 1. runda | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Adrienn Nagy - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Dunja Maric | - Adrienn Nagy - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
31.05.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |