MECZ
15.06.22 | 2. runda | Timea Babos | Marta Huqi Gonzalez Encinas | 6-4, 6-0 | W60 Madrid | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Timea Babos | Marta Huqi Gonzalez Encinas | |
1. podanie % | 38/56 (68%) | 35/59 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/38 (76%) | 17/35 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/18 (39%) | 9/24 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/14 (36%) | 1/7 (14%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/59 (56%) | 20/56 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/115 (60%) | 46/115 (40%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 6 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Timea Babos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Marta Huqi Gonzalez Encinas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Timea Babos | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Marta Huqi Gonzalez Encinas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timea Babos | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Marta Huqi Gonzalez Encinas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Timea Babos | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Marta Huqi Gonzalez Encinas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Timea Babos | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Marta Huqi Gonzalez Encinas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Timea Babos | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Marta Huqi Gonzalez Encinas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Timea Babos | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Marta Huqi Gonzalez Encinas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timea Babos | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Marta Huqi Gonzalez Encinas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Timea Babos vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas - Wzajemne mecze
15.06.22 | 2. runda | Timea Babos | Marta Huqi Gonzalez Encinas | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | W60 Madrid | twarda |
Timea Babos form & Marta Huqi Gonzalez Encinas form
Timea Babos - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Talia Gibson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.24 Klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
10.02.24 Klasyf. | vs. Nao Hibino | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Linda Noskova | 7-5, 6-78, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.12.23 Klasyf. | vs. Talia Gibson | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Heather Watson | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carol Zhao | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Xinxin Yao | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Vera Zvonareva | 7-63, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Miyu Kato | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 2-6, 0-1, - Timea Babos - krecz | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 7-61, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Oceane Dodin | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Julia Stusek | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Fiona Crawley | 2-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Marta Huqi Gonzalez Encinas - ostatnie mecze
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 7-63, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.04.23 2. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.04.23 1. runda | vs. Anastasiya Kuparev | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Sandy Marti | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Jade Bornay | 6-3, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.02.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Gruber | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
01.02.23 1. runda | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.01.23 Klasyf. | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Yu-Yun Li | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 5-7, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
W80+H Valencia - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Madrid - ceglana | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 0-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 Klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Vasilescu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Quinta - twarda | ||||
13.10.22 1. runda | vs. Tamira Paszek | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.10.22 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.22 2. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
29.09.22 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Matilde Jorge | 7-64, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu |