MECZ
17.11.22 | 2. runda | Tianmi Mi | Paula Arias Manjon | 3-6, 6-1, 7-5 | W15 Nules | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tianmi Mi | Paula Arias Manjon | |
1. podanie % | 64/89 (72%) | 77/91 (85%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/64 (63%) | 36/77 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/25 (36%) | 9/14 (64%) |
Zdobyte break-ball | 8/16 (50%) | 6/8 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/91 (51%) | 40/89 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/180 (53%) | 85/180 (47%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tianmi Mi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tianmi Mi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tianmi Mi | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tianmi Mi | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Tianmi Mi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tianmi Mi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tianmi Mi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tianmi Mi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tianmi Mi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tianmi Mi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tianmi Mi | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tianmi Mi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tianmi Mi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tianmi Mi | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tianmi Mi vs. Paula Arias Manjon - Wzajemne mecze
28.11.22 | 2. runda klasyf. | Tianmi Mi | Paula Arias Manjon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Valencia | ceglana |
17.11.22 | 2. runda | Tianmi Mi | Paula Arias Manjon | 3-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Nules | ceglana |
Tianmi Mi form & Paula Arias Manjon form
Tianmi Mi - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Marie Weckerle | 2-6, 0-1, - Tianmi Mi - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Vlada Zvereva | 6-3, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Diana Yakovleva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 0-2, - Tianmi Mi - krecz | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Daniela Vismane | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Komkina | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Anna Turati | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Irem Kurt | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Lidia Encheva | 3-6, - Tianmi Mi - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Nika Radisic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Anna Ureke | 1-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Xinxin Yao | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Shuoran Wang | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Shuo Feng | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pimlaphat Lim | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Meiling Wang | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Hanyu Guo | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Noguero Asensio | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 7-65, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Gina Feistel | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Paula Arias Manjon - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Alina Granwehr | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Selina Dal | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Tamara Kostic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
16.12.23 Półfinał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Laura Boehner | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 2-3, - Paula Arias Manjon - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
10.11.23 Półfinał | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Mavie Osterreicher | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Dalma Galfi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
27.07.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 7-61, 10-8 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Feistel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Martha Matoula | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.06.23 2. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |