MECZ
24.01.21 | 1. runda klasyf. | Tess Sugnaux | Eun Ji Lee | 6-4, 4-6, 10-5 | W15 Manacor | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
09.09.04, 19 lat
09.09.04, 19 lat
Tess Sugnaux vs. Eun Ji Lee - Wzajemne mecze
24.01.21 | 1. runda klasyf. | Tess Sugnaux | Eun Ji Lee | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | W15 Manacor | twarda |
Tess Sugnaux form & Eun Ji Lee form
Tess Sugnaux - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Matylda Burylo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Anna Petkovic | 5-7, 6-0, 10-0 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Han Shi | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Julia Adams | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Yasmine Wagner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Samira De Stefano | 3-0, Samira De Stefano - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Angelica Raggi | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 7-63, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.12.23 Ćwierćfinał | vs. Selina Dal | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Mariam Atia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Eun Ji Lee - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Benedetta Baratto | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Carolina Troiano | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Mariam Atia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Grom | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Dami Lee | 6-1, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Sooin Lee | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yeo Kyung Kim | 6-2, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Se-Yeon Yang | 6-2, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Hayoung Chung | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Britney Chiu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sharanya Shetty | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alicia Smith | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sun Min Ha | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eun Bi Lee | 7-65, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiia Aralova | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.23 Klasyf. | vs. Iuliia Iudenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Safta | 5-7, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Caroline Brack | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Salma Drugdova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
12.09.22 Klasyf. | vs. Kristina Kuksina | 6-2, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
11.09.22 2. runda klasyf. | vs. Klara Sameliak | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
04.09.22 2. runda klasyf. | vs. Klara Sameliak | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Keren Mor | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |