MECZ
21.01.20 | 1. runda | Tereza Mrdeza | Nikki Redelijk | 6-1, 6-2 | W25 Vero | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tereza Mrdeza | Nikki Redelijk | |
1. podanie % | 28/49 (57%) | 28/46 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/28 (64%) | 10/28 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/21 (52%) | 5/18 (28%) |
Zdobyte break-ball | 7/12 (58%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/46 (67%) | 20/49 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/95 (63%) | 35/95 (37%) |
Double foul | 6 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Nikki Redelijk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Tereza Mrdeza | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Nikki Redelijk | |
0-0, 15-0 | ||
Tereza Mrdeza | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Nikki Redelijk | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Tereza Mrdeza | 5-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Nikki Redelijk | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Tereza Mrdeza | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Nikki Redelijk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tereza Mrdeza | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-2 | Nikki Redelijk | |
0-0 | ||
Tereza Mrdeza | 2-2 | |
3-2 | Nikki Redelijk | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Nikki Redelijk | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
19.10.01, 22 lat
19.10.01, 22 lat
Tereza Mrdeza vs. Nikki Redelijk - Wzajemne mecze
21.01.20 | 1. runda | Tereza Mrdeza | Nikki Redelijk | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Vero | ceglana |
Tereza Mrdeza form & Nikki Redelijk form
Tereza Mrdeza - ostatnie mecze
W25 Monastir - twarda | ||||
24.01.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
30.03.22 2. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.03.22 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Le - ceglana | ||||
23.03.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
04.03.22 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.22 2. runda | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.22 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
24.02.22 2. runda | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.02.22 1. runda | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
03.02.22 2. runda | vs. Irina Fetecau | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.02.22 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
29.01.22 Półfinał | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.01.22 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.01.22 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Traralgon - twarda | ||||
07.01.22 Ćwierćfinał | vs. Sachia Vickery | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.22 2. runda | vs. Xiyu Wang | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.01.22 1. runda | vs. Roisin Gilheany | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.01.22 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80+H Les - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Darya Astakhova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife - twarda | ||||
16.10.21 1. runda klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Wiesbaden - ceglana | ||||
21.09.21 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.21 Klasyf. | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe - ceglana | ||||
09.09.21 2. runda | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.21 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
07.09.21 Klasyf. | vs. Eva Lys | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Nikki Redelijk - ostatnie mecze
W15 Irvine - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Katherine Hui | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Los - twarda | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Taylor Johnson | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Anya Murthy | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Sage Loudon | 6-1, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Danielle Willson | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Borruel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 San - twarda | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Aspen Schuman | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Katherine Hui | 6-1, 2-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Jessica Alsola | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Elizabeth Goldsmith | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Patsy Daughters | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Rancho - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Eryn Cayetano | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Patsy Daughters | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Thea Frodin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
03.01.23 Klasyf. | vs. Brandy Walker | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.01.23 1. runda klasyf. | vs. Tori Kinard | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
04.07.22 1. runda klasyf. | vs. Andreea Rosca | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 The - ceglana | ||||
29.06.21 1. runda | vs. Panna Udvardy | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
25.06.21 Ćwierćfinał | vs. Quirine Lemoine | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.06.21 2. runda | vs. Jaimee Fourlis | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.06.21 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Utaka Kishigami | 6-4, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Vero - ceglana | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
14.01.20 2. runda klasyf. | vs. Gianna Pielet | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.01.20 1. runda klasyf. | vs. Haruna Arakawa | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Arcadia - twarda | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Lorraine M. Guillermo | 1-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Carson - twarda | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu |