MECZ
25.09.19 | 1. runda | Tena Lukas | Marina Yudanov | 6-4, 6-4 | W25 Kaposvar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tena Lukas | Marina Yudanov | |
1. podanie % | 38/74 (51%) | 28/53 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/38 (68%) | 15/28 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/36 (39%) | 9/25 (36%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/53 (55%) | 34/74 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/127 (54%) | 58/127 (46%) |
Double foul | 11 | 3 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15 | ||
Tena Lukas | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
1-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Tena Lukas | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tena Lukas | 2-3 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
3-3 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Tena Lukas | 4-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tena Lukas | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0 | ||
Tena Lukas | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Tena Lukas | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-3 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Tena Lukas | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0 | ||
Tena Lukas | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tena Lukas vs. Marina Yudanov - Wzajemne mecze
25.09.19 | 1. runda | Tena Lukas | Marina Yudanov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Kaposvar | ceglana |
Tena Lukas form & Marina Yudanov form
Tena Lukas - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu |
Marina Yudanov - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - krecz | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.20 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.20 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
07.12.19 Półfinał | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.19 Klasyf. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
23.10.19 2. runda | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.19 Finał | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | szczegóły meczu |