MECZ
26.04.22 | 1. runda | Tena Lukas | Anna-Lena Friedsam | 6-0, 4-1, - krecz | W60 Zagreb | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tena Lukas | Anna-Lena Friedsam | |
1. podanie % | 19/31 (61%) | 35/59 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 12/19 (63%) | 18/35 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/12 (58%) | 4/24 (17%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/59 (63%) | 12/31 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/90 (62%) | 34/90 (38%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Anna-Lena Friedsam | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tena Lukas | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Anna-Lena Friedsam | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tena Lukas | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Anna-Lena Friedsam | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tena Lukas | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Anna-Lena Friedsam | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tena Lukas | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anna-Lena Friedsam | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tena Lukas | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Anna-Lena Friedsam | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tena Lukas | 4-1 | |
0-0 | ||
4-1 |
3 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tena Lukas vs. Anna-Lena Friedsam - Wzajemne mecze
26.04.22 | 1. runda | Tena Lukas | Anna-Lena Friedsam | 6-0, 4-1, Anna-Lena Friedsam - krecz | szczegóły meczu | W60 Zagreb | ceglana |
Tena Lukas form & Anna-Lena Friedsam form
Tena Lukas - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu |
Anna-Lena Friedsam - ostatnie mecze
W75 Porto - halowa | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Celine Naef | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Talia Gibson | 3-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Trevisan | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Greetje Minnen | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Harriet Dart | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Alexandra Eala | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
09.11.23 | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Elena Pridankina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Daria Snigur | 0-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Peyton Stearns | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Petra Kvitova | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Daria Saville | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Elina Svitolina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |