MECZ
05.05.22 | 2. runda | Tena Lukas | Anna Danilina | 4-6, 6-2, 6-2 | W25 Split | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tena Lukas | Anna Danilina | |
1. podanie % | 66/103 (64%) | 71/107 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/66 (62%) | 35/71 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/37 (51%) | 20/36 (56%) |
Zdobyte break-ball | 6/14 (43%) | 3/13 (23%) |
Punkty zdobyte przez return | 52/107 (49%) | 43/103 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 112/210 (53%) | 98/210 (47%) |
Double foul | 5 | 1 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Tena Lukas | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anna Danilina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tena Lukas | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Anna Danilina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tena Lukas | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Anna Danilina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tena Lukas | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Anna Danilina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tena Lukas | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Anna Danilina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Tena Lukas | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Danilina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tena Lukas | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Anna Danilina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tena Lukas | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Anna Danilina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tena Lukas | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Anna Danilina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Tena Lukas | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Anna Danilina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tena Lukas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Anna Danilina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tena Lukas | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Anna Danilina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tena Lukas | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Anna Danilina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tena Lukas vs. Anna Danilina - Wzajemne mecze
05.05.22 | 2. runda | Tena Lukas | Anna Danilina | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Split | ceglana |
Tena Lukas form & Anna Danilina form
Tena Lukas - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu |
Anna Danilina - ostatnie mecze
Auckland - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Rubber 1 | vs. Storm Hunter | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karman Kaur Thandi | 7-62, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Reus - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Erika Andreeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Astana - halowa | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.23 1. runda klasyf. | vs. Lauren Davis | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
31.01.23 1. runda | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Tauranga - twarda | ||||
22.12.22 Ćwierćfinał | vs. Catherine Aulia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.12.22 2. runda | vs. Elyse Tse | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.12.22 1. runda | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.10.22 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Lea Boskovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Iva Primorac | 4-0, Iva Primorac - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Nina Potocnik | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
20.08.22 1. runda klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
09.08.22 1. runda klasyf. | vs. Makenna Jones | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Chiara Scholl | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Versmold - ceglana | ||||
06.07.22 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-62, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.07.22 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
18.06.22 1. runda klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
10.06.22 Ćwierćfinał | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.06.22 2. runda | vs. Joanne Zuger | 4-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.22 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-77, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |