MECZ
20.06.21 | 1. runda klasyf. | Tea Lukic | Benedetta Ortenzi | 6-4, 6-3 | W15 L'aquila | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
11.09.04, 19 lat
11.09.04, 19 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
13.11.02, 21 lat
13.11.02, 21 lat
Tea Lukic vs. Benedetta Ortenzi - Wzajemne mecze
20.06.21 | 1. runda klasyf. | Tea Lukic | Benedetta Ortenzi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W15 L'aquila | ceglana |
Tea Lukic form & Benedetta Ortenzi form
Tea Lukic - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Vlada Zvereva | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Ann Akasha Ceuca | 7-67, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alessia Manca | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 2-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Laura Galdano | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | - | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-2, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Enola Chiesa | 7-66, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Kuczer | 6-3, 1-0, Daria Kuczer - krecz | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Valerija Maija Kargina | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 6-2, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Verena Meliss | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Leandra Nizetic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Julia Middendorf | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
08.08.22 2. runda klasyf. | vs. Nele Niermann | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.22 Klasyf. | vs. Stella Wiesemann | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 L'aquila - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.06.21 Klasyf. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Milena Jevtovic | 3-6, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Benedetta Ortenzi - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Sada Nahimana | 1-6, - Benedetta Ortenzi - krecz | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anja Bebic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Aurora Urso | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Antonia Aragosa | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 6-4, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kaja Najzer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 Klasyf. | vs. Alice Gubertini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Irene Lavino | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Brittany Collens | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Tolstova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.22 Klasyf. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Svea Voigt | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Canturk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.22 Klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.22 Klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 6-0, 0-10 | szczegóły meczu | |
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Agnieszka Olszewska | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.10.22 1. runda | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |