MECZ
01.12.22 | Ćwierćfinał | Taylor Ng | Laura Mair | 6-1, 6-2 | W25 Selva | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Taylor Ng | Laura Mair | |
1. podanie % | 24/41 (59%) | 30/51 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/24 (83%) | 18/30 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/17 (76%) | 7/21 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/51 (51%) | 8/41 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/92 (64%) | 33/92 (36%) |
Double foul | 0 | 7 |
Asy | 4 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Laura Mair | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Taylor Ng | 1-0 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Laura Mair | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Taylor Ng | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Laura Mair | |
0-0, 15-0 | ||
5-1 | Laura Mair | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Taylor Ng | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Laura Mair | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Taylor Ng | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Laura Mair | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Taylor Ng | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Laura Mair | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Taylor Ng | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Laura Mair | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Taylor Ng vs. Laura Mair - Wzajemne mecze
01.12.22 | Ćwierćfinał | Taylor Ng | Laura Mair | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Selva | halowa |
Taylor Ng form & Laura Mair form
Taylor Ng - ostatnie mecze
W40 Veracruz - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Dalayna Hewitt | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Carolyn Ansari | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Naples - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Victoria Osuigwe | 6-0, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Caroline Dolehide | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Sophie Chang | 6-4, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
11.04.23 Klasyf. | vs. Ena Shibahara | 7-5, 4-6, 14-16 | szczegóły meczu | |
11.04.23 1. runda klasyf. | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Fredericton - halowa | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Stacey Fung | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.23 1. runda | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Toronto - halowa | ||||
04.03.23 Półfinał | vs. Himeno Sakatsume | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Kayla Cross | 6-0, 1-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Fanny Stollar | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.23 1. runda | vs. Maya Joint | 6-2, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
16.02.23 2. runda | vs. Astra Sharma | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 1. runda | vs. Nao Hibino | 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
13.02.23 Klasyf. | vs. Caroline Romeo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
02.02.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.02.23 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Maria Fernanda Martinez Hernandez | 6-2, 7-60 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
02.12.22 Półfinał | vs. Emina Bektas | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.22 Ćwierćfinał | vs. Laura Mair | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.11.22 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.22 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Laura Mair - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Mila Masic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Lorena Solar Donoso | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Lina Glushko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Katherine Barnes | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ziva Falkner | 7-65, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Eva Vedder | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Sophia Ksandinov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zara Zafirovska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Anna Semenova | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-71, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Anna Turati | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-73, 7-66 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Camilla Gennaro | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |